• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 509

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995751 15897150 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

563 381 PLN (20 866 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15897155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995750 15897155 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! To wyjątkowy Apartament położony ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

907 740 PLN (20 630 zł/m2)

2
1
44 m2
2027
15897153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995756 15897153 Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Re...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 779 PLN (16 893 zł/m2)

1
1
49 m2
2026
15897152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995757 15897152 Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2 . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 16,11m2 z kuchnią otwartą o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

792 545 PLN (13 665 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15897151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995755 15897151 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym o pow. 17,43m2 oraz drugiego oddzielnego pokoju o pow.12,25m2, wyjątkowym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

638 400 PLN (17 254 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15897158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995754 15897158 Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główną część mieszkania...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15897156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995752 15897156 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne pod wynajem, dla singlapary na pierwsze własne mieszkanie. Mieszkanie jest 1 - pokojow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15897154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995749 15897154 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! Ten wyjątkowy Apartament położony...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

26 646 721 PLN (274 708 zł/m2)

4
2
97 m2
2026
15778246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748020 15778246 Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta.80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie.Do wprowadzenia od zaraz!W cenie wolnostojący garaż usytułowany w podwórku.Beautiful, high-rise apartment o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 442 520 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
80.14 m2
1930
15824484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638973 15824484 Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynkuna Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje.Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią.Niskie koszty utrzymania 760 z funduszem remontowym w wysokości 154 złMieszkanie do ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 629 zł/m2)

3
-
55.51 m2
1980
15888510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814985 15888510 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul. Krzyckiej. .Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (8 654 zł/m2)

3
1
52 m2
1935
15896913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991672 15896913 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,60 m, położone na spokojnym osiedlu Gajowice. Nieruchomość wyróżnia się wysokimi sufitami, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym charakterem wnętrz, łączącym kl...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

2
-
63 m2
1930