• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 520

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15885304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27722576 15885304 Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami o powierzchni 73,72 m2 zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 000 PLN (12 918 zł/m2)

3
1
73 m2
1860
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15893040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899826 15893040 Duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miast...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (14 984 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15874931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27519372 15874931 Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście.Opiekun nieruchomości:Renata Mayertel. 602 101 602Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacyjne, w tym opcję podziału na dwa niezależne mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (9 114 zł/m2)

3
1
79 m2
1900
15878782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27600337 15878782 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggiąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w pobliżu Starej Odry, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (11 290 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15888510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814985 15888510 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul. Krzyckiej. .Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (8 654 zł/m2)

3
1
52 m2
1935
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15873088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512035 15873088 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut pieszo od Dwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
1960