• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 510

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981119 15896465 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego (74 m2) w doskonałej lokalizacji - ul. Legnicka. Nieruchomość jest w pełni wyposażona i świeżo po remoncie, nie wymaga dodatko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (13 365 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15872970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27509142 15872970 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIOtoczenie nieruchomości:Okolice ul.Kościańskiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki) to spokojna, kameralna część miasta z niską zabudową i du...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (14 189 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15882069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27656880 15882069 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ślężnej - w sąsiedztwie ul. Weigla, Parku Skowroniego oraz Parku Południowego (Krzyki). Nieruchomość znajduje się na wygodnym pierwszym piętrze w 4-piętrowym zadbanym bloku. Budynek znajduje s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15896724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27986458 15896724 Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewitalizacji. ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 982 PLN (14 423 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15896387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978499 15896387 ul. Augustowska, Maślice Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. z dużym i pięknym tarasem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajd...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15896039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27965982 15896039 ul. Maxa Berga, Nowe Żerniki WrocławKupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 71 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025 roku z windą dla wymagający...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 197 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15896723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27986455 15896723 Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowej inwestycji, w zabytkowym kompleksie byłego szpitala kolejowego z końca XIX wieku, położonym w centrum Wrocławia. Powstaje tu wysokiej jakości projekt mieszkaniowy z uzupełniającą funkcją usługową ob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 273 510 PLN (23 155 zł/m2)

1
1
55 m2
2026
15896722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27986454 15896722 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

514 900 PLN (19 070 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15594223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22048653 15594223 Oferta od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu kameralne osiedle do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (10 882 zł/m2)

4
1
85 m2
2024
15845095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850880 15845095 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta na wyłącznośćKLUCZE W BIURZE.Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r. z recepcją i ochroną 24h w samym Centrum Wrocławia.Piękne, niepowtarzalne i o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (19 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15896813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988635 15896813 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Tylko w SDP Nieruchomości - nie szukaj dalej.KLUCZE W BIURZE.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w budynku z windą z 2024r. z recepcją i ochroną 24h...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (19 107 zł/m2)

2
1
56 m2
2024