• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 510

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15893750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918972 15893750 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15881073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27622378 15881073 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu AGD, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone w półn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 054 235 PLN (13 178 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15848370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936201 15848370 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 104 160 PLN (26 976 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15848096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932993 15848096 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach z ogrodem znajdujących się w jednej z najpiękniejszych części Wrocł...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (18 687 zł/m2)

4
2
99 m2
1936
15776687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716282 15776687 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 093 807 PLN (29 490 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15764987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25459757 15764987 Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.Opiekun nieruchomości:Kinga Kuźnia602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowocze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15764298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445345 15764298 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleńOtoczenie nieruchomości:Nadodrze to klimatyczna dzielnica Wrocławia, położona blisko Rynku, z piękną zabudową poniemi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1933
15888753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823394 15888753 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie na parterze kameralnego budynku, położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonychOtoczenie nieruchomości:Stabłowice to spokojna i zielona część Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 700 PLN (13 771 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15867086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27334996 15867086 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 235 PLN (7 655 zł/m2)

5
2
98 m2
2027
15474509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19387054 15474509 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Idealne dla osób ceniących komfort i doskonał...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
1968