• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 517

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15896913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991672 15896913 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,60 m, położone na spokojnym osiedlu Gajowice. Nieruchomość wyróżnia się wysokimi sufitami, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym charakterem wnętrz, łączącym kl...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

2
-
63 m2
1930
15897048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27993177 15897048 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Mieszkanie na ostatnim etapie wykańczania. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona je...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15529047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580523 15529047 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Idealne dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Osiedle zapewnia ci...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

613 900 PLN (12 278 zł/m2)

2
-
50 m2
2001
15858291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27144037 15858291 Opiekun oferty: Robert Kordowskitel. 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m, położone w kameralnym budynku przy ul. Zaolziańskiej.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo atrakcyjnej części centrum Wrocław.W najbliż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (11 912 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15646033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23213679 15646033 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i urokliwego mieszkania w kamienicy! Jeśli szukasz mieszkania z duszą to ta oferta jest dla Ciebie! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602Mieszkanie, w którym stworzono harmonijną prz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

915 000 PLN (13 071 zł/m2)

3
-
70 m2
1900
15599641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175799 15599641 KLUCZE W BIURZE!OFERAT NA WYŁĄCZNOŚĆ!Polecam do zakupu bardzo ładne i zadbane mieszkanie na 2 piętrze w niskim budynku z 2002 rokuGotowe do zamieszkania. 3 osobne pokoje + kuchnia, łazienka z wanną i osobna toaleta. Mieszkanie jest po remoncie i malo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (11 348 zł/m2)

3
1
66 m2
2002
15342298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16296492 15342298 Wyłączni u nas!Polecam na sprzedaż duże, ustawne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza o powierzchni 81,52m2Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. • Liczne duże okna – mieszkanie jest niezwykle ja...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (10 427 zł/m2)

4
-
81.52 m2
1920
15881389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27629658 15881389 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel.602 101 602Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także licznych sklepów oraz punktów usługowych i handlowych.Dodatkowym atu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

706 860 PLN (13 593 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15879060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27607706 15879060 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Otoczenie Nieruchomości Lokalizacja łączy w sobie spokój podmiejskiego klimatu z wygodą codziennego funkcjonowania. To miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z łatweg...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (12 204 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15868594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386918 15868594 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Dworze! Opiekun OfertyMateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Nowy Dwór. Najbliższa okolica zapewn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (11 113 zł/m2)

3
-
62 m2
1985
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980