• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 889

15895140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27959971 15895140 Opiekun nieruchomości:Mateusz Poradatel. 602 101 6024-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,37 m2, położone na parterze, na Szczepinie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w nowoczesnym, dobrze zaprojektowanym osiedlu we W...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

978 999 PLN (11 655 zł/m2)

4
2
84 m2
2026
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15865470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300309 15865470 Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie o pow. 36,15 m2 usytuowane na 10.piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z siedemdziesiątych na os. Kalinowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wygodnego dwupokojowego mieszkanie (o powierzchni 36,15 m2)...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

450 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15859355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27167711 15859355 2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34,83 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły (lata...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

464 000 PLN (13 647 zł/m2)

2
-
34 m2
1962
15896050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27966255 15896050 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 47,50 m, zlokalizowanego w o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 681 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15863721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256633 15863721 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15889009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840320 15889009 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów. Najważniejsze...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

245 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
43.65 m2
-
15864237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264905 15864237 Oferta:Na sprzedaż piękne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,28 mkw. w miejscowości Krasnołęka (dawniej Królewo Malborskie). Lokalizacja:Miejscowość Krasnołęka zlokalizowana jest 5 km od Malborka. Otoczenie wsi to przede wszystkim po...

Królewo (Krasnołęka) (Pomorskie, gm. Stare Pole)

229 000 PLN (4 219 zł/m2)

2
-
54.28 m2
1970
15820508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649529 15820508 Opiekun ofertyJulia Kowalska602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych lokalizacji Wrocław...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 681 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
15894788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949180 15894788 Idealnie ciche, słoneczne, 3- pokojowe mieszkanie 74m o ekspozycji południowej. Parter z ogródkiem ok 30m !Budynek z 2010 rokuBlisko liczne sklepy, szkoła podstawowa i przedszkole, autobus a także kolejka podmiejskaMieszkanie w stanie idealnym. Ogrze...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

850 000 PLN (11 486 zł/m2)

3
1
74 m2
2010
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15866622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27322046 15866622 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie w samym centrum Łodzi, na osiedlu Manhattan.Nieruchomość:Przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią w dobrze utrzymanym bloku 14-to piętrowym. Budynek po częściow...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (9 219 zł/m2)

3
-
64 m2
1980