• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 889

15753336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25195629 15753336 Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Jest to kawalerka na Pomorzanach w Szczecinie — spokojna i dobrze skomunikowana część dzielnicy. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w niskim bloku . Okna od podwórza . Jest...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (10 323 zł/m2)

1
1
31 m2
1977
15894468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942780 15894468 Do sprzedaży kawalerka 27,92 m2 w centrum z widokiem na Plac Żołnierza. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Lokalizacja świetna pod wynajem w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, pomiędzy Bramą Portowa, a Placem Rodła. I piętr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 000 PLN (10 745 zł/m2)

1
1
27.92 m2
1970
15858123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27139297 15858123 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m², usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na s...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 034 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15650108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23311181 15650108 OFERTA BEZ PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ Zapraszamy do zapoznania z się z inwestycją na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne połączenie natury z najnowszymi technologiami. W ofercie mam...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

540 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15896193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27971517 15896193 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na parterze o powierzchni 52,66 m² położone na Wrocławskim Brochowie.Rozkład:pokój dzienny - 18,96 m2sypialnia - 12,97 m2kuchnia - 7,05 m2łazienka - 5,53 m2przedpokój - 4,81 m2komórka lokatorska - 3,34 m2Dodatkowym a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (12 818 zł/m2)

2
-
52.66 m2
2008
15873115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512691 15873115 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m2, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (24 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2023
15845128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26851787 15845128 Szukasz gotowego mieszkania, które łączy tętniące życie centrum z funkcjonalnością? A może bezpiecznej przystani dla kapitału pod wynajem?Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie (34,56 m²), które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest prawdziw...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

1
1
34 m2
1970
15797091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26136011 15797091 Mieszkanie trzypokojowe wśród zieleni, w centrum parkowego Milanówka !Lokal o powierzchni 49,4 m2, po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.Na podłodze w pokojach piękna dębowa klepka, w oknach moskitie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

595 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15889651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856582 15889651 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m², położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z cegły po termomoder...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

336 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
42 m2
1969
15876275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Topowa lokalizacja, 3 pokoje,loggia REZERWACJA 27534870 15876275 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZENa sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bartodzieje.Lokal jest świeżo odświeżony i gotowy do zamieszkania, co czyni go idealną propozycją zarówn...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15847923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26924834 15847923 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Radomia przy ul. Narutowicza.To idealna propozycja zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości przynoszącej pasywny dochód.Mieszkanie o powierzchni 51...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

2
1
50 m2
1928