• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 888

15896181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sęp 27971276 15896181 Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sępolnie z balkonem, ogródkiem i miejscem postojowym.Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w spokojnej części Wrocławia przy ul. Belwederczyków.To świetna propozyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (10 765 zł/m2)

3
1
51 m2
1950
15890403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ogródek I miejsce w hali I komórka I nowe osiedle 27876191 15890403 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not hesitate to write or call us. We speak English.2-pokojowe mieszkanie spod igły o pow. 40 m2 z nowym, k...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

585 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15883396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfort i panorama 4 pokojowe mieszkanie Piła 27675081 15883396 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m², zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co daje szerokie możliwości dostosowania prz...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

410 000 PLN (5 125 zł/m2)

4
1
80 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15837035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26725136 15837035 77,15 m² z loggią 10 m² - 2 sypialnie + 2 łazienki - Osiedle SakuraNa sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie na prestiżowym i bardzo lubianym osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej.Powierzchnia: 77,15 m²Piętro: 3Funkcjonalny układ, który...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
2
77 m2
2013
15885059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716131 15885059 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliwych uzdrowisk północno-wschodniej Polski. To miejsce, gdzie natura spo...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

350 000 PLN (7 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1985
15852252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27026897 15852252 Na sprzedaż ustawna kawalerka położona na zielonym i spokojnym osiedlu na warszawskim Mokotowie przy ul. Nicejskiej.Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ. Duży pokój z wieloma oknami zapewnia świetne doświetlenie wnętrza i poczucie przestrzeni. Od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (18 226 zł/m2)

1
1
31 m2
1978
15846778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893298 15846778 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białostocka przy ul. Sienkiewicza.Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kam...

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

2
1
61 m2
2011
15846374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26884245 15846374 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,25 m², położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej, na spokojnym osiedlu z niską zabudową.Kameralna inwestycja tylko jeden sąsiad. Lokalizacja blisko centrum miasta, a jednocześnie z dala od natężenia...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

460 000 PLN (5 111 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

395 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
2
79 m2
1930
15772656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25615729 15772656 Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,18 m², położone w dobrze skomunikowanej części Stalowej Woli, przy ulicy Obrońców Westerplatte 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia komfort prywatności i pr...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

379 000 PLN (6 317 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971