• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 888

15723431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24633476 15723431 Szukasz mieszkania z charakterem, w samym sercu Tucholi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m².Lokal znajduje się w kameralnym, 3-lokalowym budynku w centrum miastaUkład mieszkania:Przestronny salon2 odd...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

270 000 PLN (2 813 zł/m2)

3
1
96 m2
1970
15894229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933701 15894229 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane blisko centrum Radomia, przy ul. Słowackiego. Lokal o powierzchni 30 m² znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku i jest gotowy do zamieszkania od zaraz...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1930
15861081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27197248 15861081 Duży balkon 14 m² 8 piętro Widok KW BielanyWidok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m² i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

1
1
35 m2
2001
15896170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe 27971156 15896170 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przestronny i funkcjonalny układ - komfortowa strefa dzienna oraz 2 niezależne sypialnie- 2 miejsca postojowe - naziemne- Duży balkon - 8,32m²- Kameralne, nowoczesne osiedle - ogólnodostępna wiata grillowa- Gotowe do zamieszkani...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

829 000 PLN (12 014 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15862814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27230262 15862814 Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m², położone na parterze odnowionej kamienicy w samym centrum Tarnowa . Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym - czysty, zadbany, nie...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15847416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodna kawalerka z siłownią przy SKM i uczelni 26914323 15847416 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w topowej lokalizacji Przymorze Małe, idealne jako pierwsze mieszkanie lub pod ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

529 900 PLN (21 196 zł/m2)

1
1
25 m2
2022
15793995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060631 15793995 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Składa się z dw&oac...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15896015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski Mickiewicza 27965290 15896015 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne mieszkanie w Bielsku Podlaskim - komfort, lokalizacja i spokój życiaNa sprzedaż w...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (8 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15876903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27558425 15876903 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim – komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Ochoty – Szczę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15810674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26415849 15810674 Oferta sprzedaży 2 mieszkania w DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ położonego w centrum Nowogardu.Budynek z bardzo dużymi możliwościami, do remontu - aranżacja wg własnych potrzeb.To doskonała nieruchomość dla rodziny 2+2 oraz nadająca się na siedzibę firm...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

399 500 PLN (4 255 zł/m2)

4
2
93.9 m2
1945
15740205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24947844 15740205 3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DELTA prezentuje ofertę, obok której trudno przejść oboję...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1960