• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 892

15896015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski Mickiewicza 27965290 15896015 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne mieszkanie w Bielsku Podlaskim - komfort, lokalizacja i spokój życiaNa sprzedaż w...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (8 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15876903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27558425 15876903 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim – komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Ochoty – Szczę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15810674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26415849 15810674 Oferta sprzedaży 2 mieszkania w DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ położonego w centrum Nowogardu.Budynek z bardzo dużymi możliwościami, do remontu - aranżacja wg własnych potrzeb.To doskonała nieruchomość dla rodziny 2+2 oraz nadająca się na siedzibę firm...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

399 500 PLN (4 255 zł/m2)

4
2
93.9 m2
1945
15740205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24947844 15740205 3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DELTA prezentuje ofertę, obok której trudno przejść oboję...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1960
15877949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica Janowska - 3 Pokoje z Widokiem na Las! 27585830 15877949 TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!LOKALIZACJA:Ulica Janowska to komfortowa, świetnie skomunikowana lokal...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

719 000 PLN (11 597 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15792495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w świetnej lokalizacji-Morena 26019681 15792495 Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia (świetna komunikacja, sklepy oraz usługi, szkoła , przed...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

725 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15883274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27674824 15883274 Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 85,85 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 90-tych. w Przecławiu. Budynek świeżo po odmalowaniu i odnowieniu ocieplenia. Do mieszkania przynależy ogródek ok 80m2. Na powierzchnię mies...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (10 472 zł/m2)

4
1
85.85 m2
1994
15772266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja, dla studenta, młodej rodziny 25607092 15772266 Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny.Najważniejsze atuty nieruchomości:- mieszkanie po kompleksowym remoncie w 2019r- pokoje przestronne i ustawne do t...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (13 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15629964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny, dwupoziomowy apartament w Mechelinkach 22840700 15629964 Dwupoziomowa, przestronna i komfortowa nieruchomość z ogrodem, z ekspozycją południowo - zachodnią, wykonana zgodnie z projektem profesjonalnego biura przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Apartament idealny jako nieruchomość inwestycyjna, na naje...

Mechelinki (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 300 000 PLN (15 663 zł/m2)

3
2
83 m2
2021
15848621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26946221 15848621 Włochy Raków to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą i dostępem do wszystkich niezbędnych udogodni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (16 915 zł/m2)

2
-
47 m2
2018
15887043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom gotowy do zamieszkania | 2 miejsca postojowe 27774873 15887043 Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości w spokojnej okolicy, zachowując jednocześnie szybki dojazd do Gdańska...

Pępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

779 000 PLN (10 527 zł/m2)

3
2
74 m2
2021
15856289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27087473 15856289 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026