• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 893

15887043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom gotowy do zamieszkania | 2 miejsca postojowe 27774873 15887043 Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości w spokojnej okolicy, zachowując jednocześnie szybki dojazd do Gdańska...

Pępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

779 000 PLN (10 527 zł/m2)

3
2
74 m2
2021
15856289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27087473 15856289 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15824423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ALTORIA 3 pokoje wysoki standard + hala 26604933 15824423 *** TYLKO U NAS!!! ***3 POKOJE NA OSIEDLU ALTORIA DEWELOPERA HOSSA!MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje się na 1. piętrze w 3. piętrowym budynku, wyposażonym w ci...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 059 000 PLN (14 311 zł/m2)

3
1
74 m2
2012
15721401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe przestronne mieszkanie z garażem 24604489 15721401 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 83,52 m², usytuowane na 2 piętrze. Pierwszy poziom mieszkania składa się z kuchni, salonu, pokoju dziecięcego z możliwością prze...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

535 000 PLN (6 446 zł/m2)

3
2
83 m2
2003
15896149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970803 15896149 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

450 900 PLN (12 186 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15896148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970802 15896148 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym walo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

809 336 PLN (13 718 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15896146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970797 15896146 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

587 979 PLN (18 967 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15896145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970796 15896145 Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden z budynków to zabytkowa kamienica, w której znajd...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

688 025 PLN (14 639 zł/m2)

2
1
47 m2
2022
15896147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27970799 15896147 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

498 695 PLN (19 948 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15896150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970804 15896150 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

495 352 PLN (10 539 zł/m2)

2
1
47 m2
2026
15892913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899590 15892913 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

728 420 PLN (11 206 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899245 15892577 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

682 375 PLN (10 339 zł/m2)

3
-
66 m2
2026