• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 888

15583838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 duże pokoje (możliwe 4), świetna komunikacja 21855515 15583838 IDEALNA INWESTYCJA!1 min do tramwaju, 5 min do SKM-ki, 20 min spacerem na Politechnikę!OKOLICA:Budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym Zielony Trójkąt. Dzielnicę tę cechuje świetnie rozwinięta infrastrukt...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

730 000 PLN (12 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15883000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673195 15883000 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w Policach przy ul. Roweckiego. Lokal o powierzchni: 54,46 m2 składa się z dwóch dużych, rozkładowych pokoi, w tym przestronnego salonu z wyjściem na b...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

398 000 PLN (7 308 zł/m2)

2
1
54.46 m2
1980
15861586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje na Żabiance – 15 min od morza 27208347 15861586 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.Słoneczne 3 pokoje na Żabiance - 15 min spacerem do morza!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,15 m², położone na 1. piętrz...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 566 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15828454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie wykończone pod klucz 26594692 15828454 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko morza , z dwoma dużymi balkonami. Budynek wybudowany w 2023 roku, osie...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

799 000 PLN (8 591 zł/m2)

4
1
93 m2
2023
15796789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26131315 15796789 USTKA, UL. WCZASOWA - 500 M DO MORZA 2 POKOJE 55,70 m² 2 PIĘTRO Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części, tylko 500 metrów od plaży ....

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15888598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament | Mały Kack 27818019 15888598 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej i kameralnej części Małego Kacka!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- miejsce w hali gara...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 000 PLN (15 740 zł/m2)

3
-
73 m2
2023
15896323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976639 15896323 NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV piętrze . Mieszkanie dwustronne i słoneczne! Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny układ u...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15896324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976647 15896324 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz dużą piwnicąKameralny dwupiętrowy blok otoczony szerokimi skwerami ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
46 m2
1954
15485518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19617874 15485518 Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -Żytnia nr 79.Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol 3.7m2Na podłogach w pokojach parkiet dębowy; duże okna pcv d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
52.1 m2
1954
15896298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogródkiem i garażem 27976573 15896298 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie  położone w miejscowości Cedry Małe - spokojnej, zielonej części Żuław Gdańskich, ...

Cedry Małe (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

630 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1986
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (21 265 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15864039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263984 15864039 Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą.Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele podłogowe, w kuchni piekarnik w słupku i kuchenka elektryczna; oddzielna garderob...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

620 000 PLN (13 650 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2010