• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 872

15895179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960624 15895179 Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Artyleryjskiej (Osiedle Jarzębina Czerwona). Lokal w pełni wykończony z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w bardzo dobrej jakości sprzęt, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15602491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22232075 15602491 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
14913227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 4560892 14913227 MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJIWIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW POD NUMEREM TELEFONU 884 884 156 IV i V piętro; 1 sąsiad na klatcePOZIOM ISalon z hallem 43,2m2Pokój 15,3 m2Kuchnia 9,9m2Łazienka 9,5m2Toaleta 1,6m2Korytarz ze schowkiem i schodami 11,2m2+ taras ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (16 972 zł/m2)

5
2
147.3 m2
1999
15852224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27026102 15852224 Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicyDoradca klienta:Kamil Morka tel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu, na wrocławskich Kuźnikach. Niedaleko znajdziemy szkołę podstawową, żłobek, Specjalis...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (9 322 zł/m2)

3
1
59 m2
1982
15864284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264885 15864284 Oferta Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,28 m², położone na parterze budynku w miejscowości Marzęcino. LokalizacjaMarzęcino to dobrze skomunikowana miejscowość, od której nadmorska Stegna oddalona jest o okoł...

Marzęcino (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

329 000 PLN (4 964 zł/m2)

3
-
66.28 m2
-
15896290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27974910 15896290 Cena do negocjacjiNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, położone na wrocławskim Szczepinie.Lokal został przygotowany pod wynajem i może generować dochód od razu po zakupie.Wrocław – Szczepin.Bardzo dobrze skomunikowana...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (12 232 zł/m2)

4
-
56.98 m2
1970
15896289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974909 15896289 Zapraszam na dni otwarte, które odbędą się w dniu 27.05.2026Od godziny 15:00 do godziny 17:00. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m², poł...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

819 000 PLN (11 375 zł/m2)

3
-
72 m2
2012
15886368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe M z potencjałem Wrzeszcz Strzyża 27755881 15886368 LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy restauracje szkoły przedszkola oraz uczelnie Bardzo dobra komunikacja...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
115 m2
1995
15830736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość !Mieszkanie po remoncie idealne pod wynajem 26678234 15830736 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morze 6 minut oraz do SKM 10 minut pieszo, niedaleko Trójmiejski Park Kraj...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

899 000 PLN (11 380 zł/m2)

5
1
79 m2
1940
15798916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180446 15798916 Dwupoziomowe (pow.45,30m2+41,50m2, łącznie 86,80m2), 3 pokojowe mieszkanie z ładnym balkonem w Przecławiu.Spółdzielcze własnościowe prawo, dzięki czemu jest możliwość nabycia nieruchomości przez klientów spoza Unii Europejskiej bez pozwolenia z MSWIA...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

650 000 PLN (14 349 zł/m2)

3
1
45.3 m2
2001
15889590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Sobieskiego 27855284 15889590 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wygoda i funkcjonalność: Lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeńKomfort cieplny i oszczędność: W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe, które zapewnia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15830440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673418 15830440 TEKLINÓW - nowoczesne mieszkania, ogrzewanie gazowe OSTATNIE DUŻE MIESZKANIE NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM!!! POW. MIESZKANIA 67.80M2 CENA 453480 ZŁ KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania usy...

Teklinów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

447 480 PLN (6 679 zł/m2)

3
-
67 m2
2025