• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 868

15889590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Sobieskiego 27855284 15889590 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wygoda i funkcjonalność: Lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeńKomfort cieplny i oszczędność: W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe, które zapewnia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15830440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673418 15830440 TEKLINÓW - nowoczesne mieszkania, ogrzewanie gazowe OSTATNIE DUŻE MIESZKANIE NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM!!! POW. MIESZKANIA 67.80M2 CENA 453480 ZŁ KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania usy...

Teklinów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

447 480 PLN (6 679 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15642902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23123566 15642902 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na I piętrze w bloku przy ulicy Ratuszowej, w samym sercu Kołobrzegu! Lokal, dwustronny, słoneczny, środkowy. Mieszkanie po częściowym remoncie, nowe drzwi wewnętrzne, nowa podłoga ( w trakcie montażu). Do m...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1979
14750329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 178726 14750329 Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, oddzielnie WC, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
-
62 m2
1994
15883842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowiec inwestycyjny – wysoka stopa zwrotu 27680199 15883842 OFERTA NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI ! Gotowiec inwestycyjny - wysoka stopa zwrotu ! Oferujemy przestronne, 6-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w dobrze skomunikowanej okolicy Obłuża. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

799 000 PLN (7 610 zł/m2)

6
-
105 m2
1997
15682917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23888255 15682917 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie remontu. Do mieszkania przynależy piwnica oraz część ogrodu (ok....

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

4
-
63 m2
1935
15852676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037979 15852676 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE ŁABĘDY Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic – Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: Powierzchnia mieszkania: 46 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15821572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja-3 oddzielne pokoje 26616802 15821572 OFERTA DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70m², położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy Grażyna w samym sercu Gdyni. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, który wyróżnia się solid...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 199 000 PLN (17 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1939
15740208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24949877 15740208 Posiadamy do sprzedaży duże mieszkanie z olbrzymim potencjałem, znajdujące się na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, co pośród niskiej zabudowy oferuje przyjemne widoki na zieleń. Okolica spokojna, ale dobrze skomunikowana. Lokaliza...

Mierzyn, Topolowa

779 000 PLN (6 815 zł/m2)

4
1
114.3 m2
2010
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany), 9 Maja

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15662867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23509547 15662867 Zapraszamy Państwa na prezentację oferty sprzedaży dużego mieszkania w pięknej zielonej dzielnicy Szczecina - Płoni. Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, obecnie po połączeniu kuchni z przyległym pokojem powstała duża kuchnia z jadalnią ponadto po...

Szczecin (Płonia), Przyszłości

519 000 PLN (8 166 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1980
15878260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592148 15878260 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze, Dolina Słońca

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011