• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 873

15662867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23509547 15662867 Zapraszamy Państwa na prezentację oferty sprzedaży dużego mieszkania w pięknej zielonej dzielnicy Szczecina - Płoni. Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, obecnie po połączeniu kuchni z przyległym pokojem powstała duża kuchnia z jadalnią ponadto po...

Szczecin (Płonia), Przyszłości

519 000 PLN (8 166 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1980
15878260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592148 15878260 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze, Dolina Słońca

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15896261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974637 15896261 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okolicy basen, przedszkola , ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
40 m2
1938
15896267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974636 15896267 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w centrum Częstochowy o pow 66 m składające się z 3 pokoi, kuchni , łazienki. Na podłodze częściowo parkiet, okna za wyjątkiem jednego plastikowe, balkon. Mie...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

219 000 PLN (3 318 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15896260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974634 15896260 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 37,45 m², położonego przy ul. Zielonego Mostu w Szczecinie. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort życia oraz doskonałą lokaliz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (15 888 zł/m2)

2
1
37.45 m2
2026
15890018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawne i przestronne M-4 Wyżyny 2 piętro 27867354 15890018 mieszkanie Wyżyny Bydgoszcz 52m2 3 pokojowe 2 piętro  Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2.Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach przy ul....

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

429 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15877460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570383 15877460 Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji Lubartowa przy ulicy Lipowej. To oferta idealna dla osób, które szukają przestrzeni, a jednocześnie chcą mieszkać blisko centrum .Lokal o powierzchni...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

269 000 PLN (7 849 zł/m2)

2
1
34.27 m2
-
15881431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630816 15881431 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla rodziny lub jako inwestycja. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
1
74 m2
1970
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Broniwoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15638508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23020390 15638508 Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacjiWyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu przedwojennego, obecnie poddawanej renowacji. Wnętrze zachwyca wys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

795 000 PLN (14 196 zł/m2)

3
-
56 m2
1950
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975