• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 874

15638508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23020390 15638508 Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacjiWyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu przedwojennego, obecnie poddawanej renowacji. Wnętrze zachwyca wys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

795 000 PLN (14 196 zł/m2)

3
-
56 m2
1950
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15896237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem | Activ Park | Tatrzańskie 27973493 15896237 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!! MIESZKANIE Z OGRODEM I TARASEM ACTIV PARK TATRZAŃSKIE !!ATUTY:nowoczesne budownictwo z 2019 roku!zamknięte osiedle!parter!duży taras oraz ogródek!pełne wyposażenie w cenie!gotowe do zamieszkania!komórka lokat...

Bydgoszcz (Tatrzańskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

539 000 PLN (11 717 zł/m2)

2
-
46 m2
2019
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15896232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973492 15896232 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
13972489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2281668 13972489 Przestronne, ciche mieszkanie, położone w prestiżowej lokalizacji, przy Trakcie Królewskim, w zadbanej, kamienicy odbudowanej po II wojnie Światowej, przy ul. Nowy Świat 47A. Wspaniała lokalizacja i brak uciążliwości wynikający z położenia w II li...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 488 000 PLN (26 189 zł/m2)

3
-
95 m2
1948
15896239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973580 15896239 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem francuskim położone na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Możliwość zakupu również przez osoby spoza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 999 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15868100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po generalnym remoncie - 3 pokoje, 2 łazienki 27364494 15868100 Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m², zaprojektowane w komfortowym układzie 3 pokoi z 2 łazienkami.Wnętrze wyróżnia się ponadstandardową wysokością 3 m oraz dużymi oknami, które zapewniają doskonał...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 000 PLN (22 698 zł/m2)

3
2
63 m2
2009
15847031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900531 15847031 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 36 m² Warszawa Praga-Południe ul. SzaserówNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60. przy ul...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15828743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599701 15828743 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (7 436 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15828755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594478 15828755 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (7 436 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15896234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973495 15896234 Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie 46,7 m2 z oddzielną jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Teligi. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mieszkanie na etapie opróżniania, zdjęcia wkrótce. AT...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (11 957 zł/m2)

3
-
46 m2
1975