• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 846

15882053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657114 15882053 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel.602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość:Funkcjonalne, mieszkanie 2-pok...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15878850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602447 15878850 Na sprzedaż apartament o pow. 41,6 m2 z imponującym tarasem o powierzchni ponad 50 m2, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej części Zakopanego.Lokal wyróżnia się unikatową przestrzenią zewnętrzną oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Doskonała pr...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

864 000 PLN (20 769 zł/m2)

3
1
41.6 m2
-
15878834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602437 15878834 Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,7 m² z ogródkiem,położone w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji Zakopanego - tuż przy Krupówkach.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz prywatnym wejściem, co daje szerok...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

999 000 PLN (21 860 zł/m2)

3
1
45.7 m2
-
15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Biały Dunajec (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

415 000 PLN (12 206 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15839710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sercu Gdańska z historyczną duszą 26759061 15839710 Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta obejmuje dwa niezależne, w pełni wyposażone apartamenty w ramac...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (15 987 zł/m2)

6
2
75 m2
1955
15895953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964505 15895953 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m² , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w atrakcyjnej lokalizacji - w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Żeromskiego, niedaleko centrum miasta. Lokal oferowany jest...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

312 256 PLN (8 217 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15841356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26789326 15841356 Opiekun ofertyŁukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura: liczne sklepy, punkty usługowe oraz kluczowe wrocławskie uczelnie wyższe.Węzeł komunikacyjny Młodych Techników (tramwaj, autobus) ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

379 000 PLN (15 160 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15864071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27264268 15864071 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

320 000 PLN (10 095 zł/m2)

1
1
31.7 m2
-
15883045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673585 15883045 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów GOTÓWKOWYCH. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii Kaskada. Lokal znajduje się na wysokim parterze docieplonej kamien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (6 129 zł/m2)

2
-
42.26 m2
1930
15894837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie 27949625 15894837 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,6 m², położone przy ul. Żwirki i Wigury 3 na gdańskiej Zaspie — jednej z najbardziej cenionych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta.To propozycja dla osób...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15766192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowe, wyjątkowe wnętrze o powierzchni domu! 25500056 15766192 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjonalności domu w samym sercu miasta. Przestronne mieszkanie o powierzchni...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (10 197 zł/m2)

6
2
147 m2
1998
15740154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowe, wyjątkowe wnętrze o powierzchni domu! 24947174 15740154 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjonalności domu w samym sercu miasta. Przestronne mieszkanie o powierzchni...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (10 197 zł/m2)

6
2
147 m2
1998