• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 853

15682917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23888255 15682917 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie remontu. Do mieszkania przynależy piwnica oraz część ogrodu (ok....

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

4
-
63 m2
1935
15852676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037979 15852676 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE ŁABĘDY Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic – Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: Powierzchnia mieszkania: 46 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15821572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja-3 oddzielne pokoje 26616802 15821572 OFERTA DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70m², położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy Grażyna w samym sercu Gdyni. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, który wyróżnia się solid...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 199 000 PLN (17 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1939
15740208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24949877 15740208 Posiadamy do sprzedaży duże mieszkanie z olbrzymim potencjałem, znajdujące się na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, co pośród niskiej zabudowy oferuje przyjemne widoki na zieleń. Okolica spokojna, ale dobrze skomunikowana. Lokaliza...

Mierzyn, Topolowa

779 000 PLN (6 815 zł/m2)

4
1
114.3 m2
2010
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany), 9 Maja

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15662867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23509547 15662867 Zapraszamy Państwa na prezentację oferty sprzedaży dużego mieszkania w pięknej zielonej dzielnicy Szczecina - Płoni. Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, obecnie po połączeniu kuchni z przyległym pokojem powstała duża kuchnia z jadalnią ponadto po...

Szczecin (Płonia), Przyszłości

519 000 PLN (8 166 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1980
15878260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592148 15878260 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze, Dolina Słońca

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15896261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974637 15896261 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okolicy basen, przedszkola , ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
40 m2
1938
15896267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974636 15896267 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w centrum Częstochowy o pow 66 m składające się z 3 pokoi, kuchni , łazienki. Na podłodze częściowo parkiet, okna za wyjątkiem jednego plastikowe, balkon. Mie...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

219 000 PLN (3 318 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15896260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974634 15896260 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 37,45 m², położonego przy ul. Zielonego Mostu w Szczecinie. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort życia oraz doskonałą lokaliz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (15 888 zł/m2)

2
1
37.45 m2
2026
15890018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawne i przestronne M-4 Wyżyny 2 piętro 27867354 15890018 mieszkanie Wyżyny Bydgoszcz 52m2 3 pokojowe 2 piętro  Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2.Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach przy ul....

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

429 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
52 m2
1978