• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 854

15890018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawne i przestronne M-4 Wyżyny 2 piętro 27867354 15890018 mieszkanie Wyżyny Bydgoszcz 52m2 3 pokojowe 2 piętro  Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2.Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach przy ul....

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

429 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15877460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570383 15877460 Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji Lubartowa przy ulicy Lipowej. To oferta idealna dla osób, które szukają przestrzeni, a jednocześnie chcą mieszkać blisko centrum .Lokal o powierzchni...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

269 000 PLN (7 849 zł/m2)

2
1
34.27 m2
-
15881431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630816 15881431 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla rodziny lub jako inwestycja. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
1
74 m2
1970
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Broniwoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15638508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23020390 15638508 Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacjiWyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu przedwojennego, obecnie poddawanej renowacji. Wnętrze zachwyca wys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

795 000 PLN (14 196 zł/m2)

3
-
56 m2
1950
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15896237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem | Activ Park | Tatrzańskie 27973493 15896237 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!! MIESZKANIE Z OGRODEM I TARASEM ACTIV PARK TATRZAŃSKIE !!ATUTY:nowoczesne budownictwo z 2019 roku!zamknięte osiedle!parter!duży taras oraz ogródek!pełne wyposażenie w cenie!gotowe do zamieszkania!komórka lokat...

Bydgoszcz (Tatrzańskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

539 000 PLN (11 717 zł/m2)

2
-
46 m2
2019
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15896232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973492 15896232 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
13972489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2281668 13972489 Przestronne, ciche mieszkanie, położone w prestiżowej lokalizacji, przy Trakcie Królewskim, w zadbanej, kamienicy odbudowanej po II wojnie Światowej, przy ul. Nowy Świat 47A. Wspaniała lokalizacja i brak uciążliwości wynikający z położenia w II li...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 488 000 PLN (26 189 zł/m2)

3
-
95 m2
1948
15896239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973580 15896239 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem francuskim położone na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Możliwość zakupu również przez osoby spoza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 999 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15868100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po generalnym remoncie - 3 pokoje, 2 łazienki 27364494 15868100 Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m², zaprojektowane w komfortowym układzie 3 pokoi z 2 łazienkami.Wnętrze wyróżnia się ponadstandardową wysokością 3 m oraz dużymi oknami, które zapewniają doskonał...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 000 PLN (22 698 zł/m2)

3
2
63 m2
2009