• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Serock

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Serock

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15896642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984810 15896642 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,75 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 211 PLN (38 zł/m2)

1
-
32 m2
1980
15896645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984798 15896645 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,55 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 463 PLN (81 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15896644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984797 15896644 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.209,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 272 PLN (73 zł/m2)

5
-
209 m2
2013
15652890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23352465 15652890 Poszukujesz biura w Warszawie w prestiżowej lokalizacji? Posiadamy w ofercie nowoczesne, znakomicie skomunikowane przestrzenie do pracy - biura serwisowane w wielu opcjach, które dostosujemy do Twoich preferencji. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (275 zł/m2)

1
1
8 m2
2020
15840696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 234 m² Praga Północ tanie na magazyn i biuro 26784005 15840696 Nowoczesne biuro 234 m² - Praga Północ, ul. Jagiellońska Lokalizacja: ul. Jagiellońska, Praga Północ, WarszawaPowierzchnia: 234 m²Parking: duża liczba miejsc parkingowych naziemnych, ilość do uzgodnieniaOpis lokaluNa wynajem przestronne i funkcjonaln...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 870 PLN (55 zł/m2)

11
-
234 m2
-
15839186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
22 m2 Warszawa Włochy- biuro + miejsce parkingowe! 26746254 15839186 Mam do zaoferowania biuro wraz z przynależnym pomieszczeniem serwisowym, w cichej okolicy w dzielnicy Włochy w Warszawie. Biuro znajduje się w nowoczesnym budynku otoczonym placem do parkowania. Możliwość wykupienia miejsca  parkingowego na wyłącznoś...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (90 zł/m2)

11
-
22 m2
-
15305522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
45m2 - Centrum Warszawa Grzybowska 15312894 15305522 Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie.Dobiorę powierzchnię adekwatnie do potrzeb i wielkości Państwa firmy.Biuro bez dodatkowych opłat, wiesz za co ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (120 zł/m2)

11
-
45 m2
2022
15896161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971178 15896161 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (409 zł/m2)

2
-
22 m2
2020
15893117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899987 15893117 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.62,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 371 PLN (71 zł/m2)

1
-
62 m2
1975
15644584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23152150 15644584 Ostrów Wielkopolski, lokal użytkowy, powierzchnie biurowe, wynajem, parter i 1 piętro, usługi. Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe o łącznej powierzchni 504,30 m2, usytuowany na parterze i 1 piętrze budynku biurowego w Ostrowie Wi...

Ostrów Wielkopolski (Lotnicza) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

12 500 PLN (25 zł/m2)

12
1
504 m2
-
15896167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971180 15896167 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (393 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15878054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587900 15878054 Dwa piętra w budynku biurowym.Piętro pierwsze - 230 mkw. Drugie piętro - 230 mkw.Na każdym piętrze jest -8-10 gabinetów, sale konferencyjne, 2 WC, kuchnia biurowa, magazynek, serwerownia.Powierzchnie gotowe do wejścia. Zapraszam na prezentację.Budyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 227 PLN (29 zł/m2)

11
-
460 m2
1997