• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15624403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22702798 15624403 LOKAL GASTRONOMICZNY Doskonała Lokalizacja - Bezpośrednie Sąsiedztwo Wrocławskiego Rynku Lokal o pow. około 300 mkw położony na trzech kondygnacjach w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 900 PLN (69 zł/m2)

11
-
290 m2
-
15561567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21358219 15561567 Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowo-usługowe o pow. 44,5 mkw znajdujące się na IV p. kamienicy na Wrocławskim Rynku.Oferta zawiera niezależny klimatyzowany pokój z dostępem do toalety i pomieszczenia socjalnego. Możliwość korzystania z interne...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (63 zł/m2)

1
-
44.5 m2
-
15307915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15390161 15307915 Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 188,4 mkw składający się z holu, 6 pokoi biurowych, pomieszczenia socjalnego, 2 toalet.Lokalizacja to ścisłe centrum Wrocławia, okolice Rynku, I piętro prestiżowej kamienicy z początku XIX w. wyposażo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 362 PLN (55 zł/m2)

6
-
188.4 m2
-
15263540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14159074 15263540 360 mkw powierzchni magazynowej. Prezentowany lokal znajduje się w południowej części Wrocławia, kompleks handlowo-usługowo-magazynowy, okolice Alei Piastów, blisko autostrady A4. Wysokość to 5 do 7 m, brama wjazdowa wys. 4,5 m szer.3 m. Teren ogrodz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15778681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokal biurowo-uslogowy opow. 176m2 Wrocław Stabłowice 25755162 15778681 WROCŁAW FABRYCZNA STABŁOWICE Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowo-usługowa, łącznie 176 mkw. Parter. Całość 176m ( 123mkw. duża sala + 23mkw. mała sala + 10mkw. + toalety ) Cena czynszu najmu: 10.000 zł netto w tym media. Kaucja jednomiesi...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Stabłowice

10 000 PLN (57 zł/m2)

3
-
176 m2
-
15866043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27308441 15866043 Do wynajęcia magazynhala produkcyjna o powierzchni 120 m kw., posadzka przemysłowa, doświetlenie naturalne, duża brama wjazdowa teren zewnętrzny ok.70 m, możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Cena wynajmu 6200 zł netto + media: energia elektryc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 200 PLN (52 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15866042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27308442 15866042 Wynajem - hala magazynowo- produkcyjna zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Krzyki - Tarnogaj we Wrocławiu. ; Powierzchnia obiektu wynosi 1080 m, wyposażona w szeroką bramę o wymiarach 4 x 3,5 m, wysokość hali w najniższym miejscu to 4,2 m. ; Na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (15 zł/m2)

11
-
1080 m2
-
15864123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy linii tramwajowej z dużą witryną 27264794 15864123 Do wynajęcia lokal na parterze z dużąwitryną od głównej ulicy na Tarnogaju (Wrocław - Krzyki).Na terenie osiedla znajduje się ok 2500 mieszkań, liczba ta stanowi gwarant, że lokalizacja jest dobra pod każdą działalność.Nieruchomość znajduje się przy ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 517 PLN (90 zł/m2)

3
-
61 m2
2015
15861443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 500m2 Rynek 27207176 15861443 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w samym sercu Wrocławia, 150m od Rynku, w świeżo wyremontowanej, historycznej kamienicy pod Gorgoną. Bliskość jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Wrocławia - ul. Kazimierza Wielkiego - zapewnia dogodne połączen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

35 000 PLN (70 zł/m2)

12
-
500 m2
1901
15831356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26692994 15831356 Polecam biura położone na parterze budynku składające się z trzech pomieszczeń. Cena wynajmu 3048 zł + opłata eksploatacyjna 1829 zł + media (energia elektryczna płatna na podstawie podlicznika, ogrzewanie gazowe płatne ryczałtowo  Dostępne miejsca...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 047 PLN (38 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15793874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26050291 15793874 Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem o powierzchni  417 m.kw. posadzka przemysłowa niepylna, świetliki, brama wjazdowa. Część socjalna.  W opcji wynajem placu utwardzonego, Dodatkowo płatne media: woda, energia elektryczna, ogrzew...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 000 PLN (26 zł/m2)

11
-
417 m2
-
15528528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 20566325 15528528 Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna w standardzie A ; Podstawowe cechy nieruchomości: - Solidna posadzka niepylna ;o nośności aż 5 ton na m, gwarantująca bezpieczeństwo i trwałość podczas intensywnych działań magazynowych.- Wysokość hali - 10 metr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 300 PLN (27 zł/m2)

11
-
638 m2
-