• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15500272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19935913 15500272 Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 15 m² , zlokalizowany w kameralnym, spokojnym budynku , idealnym do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Czynsz najmu: 1100 zł netto Cena zawiera wszystkie opłaty eks...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15353927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16640921 15353927 Do wynajęcia powierzchnia handlowo usługowa o powierzchni ok. 1400 m2 w ciągu handlowym przy głównej drodze we Wrocławiu. Lokal typu open space, z wydzielonym niewielkim zapleczem socjalnym Możliwość podziału  lokalu na mniejsze moduły. Wysokość ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

63 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15830998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26684858 15830998 BIURO 1-POKOJOWE BLISKO CENTRUM - MAGNOLIA Do wynajęcia biuro o powierzchni 26 m² , zlokalizowane na parterze budynku. Lokal posiada bezpośrednie wejście z poziomu 0 , z możliwością podjazdu pod same drzwi. Biuro składa się z: 1 ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 092 PLN (42 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15677592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23799478 15677592 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącej nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z funkcjonalnym zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni 888 m. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni do produkcji i magazynowa...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

28 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
888 m2
-
15436794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18516894 15436794 Polecam do wynajęcia magazynhalę o powierzchni 1000 m kw.(możliwy podział) Posadzka przemysłowa, duża brama rozładunkowa. Opcja wynajęcia placu-dowolna powierzchnia. Dojazd samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona poza granicami miasta kie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15587421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21901182 15587421 Do wynajęcia murowana hala o powierzchni 1400 m kw. Hala bardzo dobrze doświetlona,posadzka przemysłowa, brama z poziomu 0,niewielkie zaplecze socjalne i biurowe. Wszystkie media,parking na 25 aut w cenie najmu. MPZP: -produkcja, -handel hurtow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 000 PLN (28 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15587422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21901183 15587422 LOKAL USŁUGOWY BIUROWYMAGAZYNOWY Do wynajęcia powierzchnia 685 m2 : - 333m2 open space - 8pokoi - łazienka,toalety Opis: Lokal po remoncie ,wysokość stropu ok 4 m,wykładzina, ogrzewanie, moc elektryczna do dyspozycji wynosi 50 kW .(możliwość zwiększe...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

37 675 PLN (55 zł/m2)

11
-
685 m2
-
15818443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26650482 15818443 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 450m2. Posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 7m,doświetlenie światłem dziennym, oświetlenie ledowe, nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna, sanitariat 2 automatyczne bramy wja...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (26 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15829382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26639089 15829382 Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 500 m kw. Hala ogrzewana, posadzka przemysłowa, dużą brama wjazdowa, zaplecze socjalne i biurowe ok. 70 m kw. Cena wynajmu całości 12100 zł netto+ media: ogrzewanie, energia elektryczna,...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15807445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365802 15807445 2 POKOJE BIUROWE - 14,89 m² +15,52 m2 WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 30,41 m2 - razem z powierzchnią wspólną 41,08 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 2 pokoje biurowe - pierwszy pokój przejściowy + wspólny aneks kuchenn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 050 PLN (50 zł/m2)

11
-
41 m2
-
15807437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365800 15807437 POKÓJ BIUROWY - 11,5 m² WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 11,5 m² - razem z powierzchnią wspólną 15,49 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 1 pokój biurowy + wspólny aneks kuchenny i WC Dostępność: od 1.11.2025 ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

774 PLN (52 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15807444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365795 15807444 BIURO 33 m2 - 1 POKÓJ + MAGAZYNEK - BLISKO CENTRUM MAGNOLIA ! Lokal biurowo-magazynowy o pow. 33 m2 , położony na parterze budynku, wejście z poziomu 0, można podjechać pod same drzwi - składa się z 1 pokoju 14 m2 + magazynku 19 m2, wc wspól...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 254 PLN (38 zł/m2)

11
-
33 m2
-