• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15767299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25522078 15767299 BIURO 5 POKOJOWE - WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 80,26 m2 - razem z powierzchnią wspólną 108,43 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 2 pokoje biurowe obok siebie jeden z nich przechodni + obok moduł 3 pokojowy z 2 pokojami przec...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 421 PLN (50 zł/m2)

11
-
108 m2
-
15795625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26100391 15795625 Biuro 129 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku z widokiem na panoramę miasta W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 129 m² , zlokalizowana na 5.pię...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 095 PLN (55 zł/m2)

11
-
129 m2
-
15776875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25719176 15776875 Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy na przeciwko Galerii Magnolia we Wrocławiu.Lokal o powierzchni ok. 58m2.Lokal posiada piękne witryny, jest doskonale doświetlony, znajduje się w inwestycji Legnicka Vita przy ul. Legnickiej 52a (deweloper Develi...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 960 PLN (120 zł/m2)

1
-
58 m2
2026
15093705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10214202 15093705 Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 15 m² , zlokalizowany w kameralnym, spokojnym budynku , idealnym do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Czynsz najmu: 1100 zł netto Cena zawiera wszystkie opłaty eks...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15761940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25395859 15761940 DO WYNAJĘCIA - tylko u nas! - ulica Strachocińska na wrocławskim Wojnowie- budynek 1 piętrowy pomieszczenie usytuowane na parterze- miejsce postojowe pod budynkiem w cenie- media w cenie - wejście zamykane na klucz- rolety zewnętrzne - łazienka + cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15775477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Port lotniczy Wrocław - biuro do wynajęcia 83,94m2 z widokiem na pas startowy 25674721 15775477 Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 83,94 m2 , zlokalizowany w sąsiedztwie Portu Lotniczego Wrocław Strachowice, Z biura rozpościera się niepowtarzalny widok na startujące i lądujące samoloty. TO TWOJE OKNO NA ŚWIAT – takiego widoku nie ma nikt...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Graniczna

5 036 PLN (60 zł/m2)

1
-
83.94 m2
-
15666415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży lokal 93m2 w ścisłym centrum | Rynek Wrocław 23587564 15666415 Szukasz biura o wysokim standardzie?Jeżeli tak oferta lokalu jest idealna dla Ciebie!Pragnę zaprezentować lokal 93m2 przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu.Lokal składa się z open space, gabinetu, łazienki, aneksu kuchennegoBiuro znajduje się na czwartym p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 370 PLN (68 zł/m2)

11
-
93 m2
-
15666420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
352m2 | Lokal na wynajem | 200m od Rynku! 23587548 15666420 200M DO RYNKU !Świetna lokalizacja - ul. Świętego AntoniegoSzanowni Państwo, Przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej odrestaurowanej kamienice w samym centrum Wrocławia.Lokal jest klimatyzowany, posiada okablowanie telefoniczne, światłowód,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

18 300 PLN (52 zł/m2)

11
-
352 m2
-
15666413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WYNAJEM 351m2 oraz inne powierzchnie RYNEK WROCŁAW 23587549 15666413 Przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej nowoczesnej kamienicy w samym centrum, na rynku wrocławskim.Lokalizacja - ul. Rzeźnicza 28-31Lokal jest klimatyzowany i znajduję się na 2 piętrzeJego powierzchnia ma 351 m2Cena czynszu najmu - 18603zł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

18 603 PLN (53 zł/m2)

11
-
351 m2
-
15807505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26366827 15807505 Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na zagospodarowanej nieruchomości. Możliwość podjechania samo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 030 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15810838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26419420 15810838 Lokal do wynajęcia od zaraz,120,99m2 na jednej kondygnacji(pierwsze piętro) przy ul. Kruczej 2A obok Sky Towera.LOKALIZACJA:Budynek apartamentowo-usługowy dewelopera TOSCOM znajduje się przy ul. Kruczej zaraz obok Sky Towera oraz Ronda Powstańców Ślą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
120.99 m2
2016
15695977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo/handlowy ok. Astry... 24109614 15695977 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070Oferta tylko w Naszym biurze !Do wynajęcia  lokal o powierzchni 90 m2 w okolicach ASTRY. Lokal znajduje się w przyziemiu (piwnica). Usytuowany jest przy głównej drodze na lotnisko przy przystanku, o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 PLN (33 zł/m2)

3
-
90 m2
2005