• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15695977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo/handlowy ok. Astry... 24109614 15695977 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070Oferta tylko w Naszym biurze !Do wynajęcia  lokal o powierzchni 90 m2 w okolicach ASTRY. Lokal znajduje się w przyziemiu (piwnica). Usytuowany jest przy głównej drodze na lotnisko przy przystanku, o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 PLN (33 zł/m2)

3
-
90 m2
2005
15508710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy w sercu Wrocławia 20115294 15508710 Opiekun ofertyKamil tel.530-140-800Oferuję do wynajęcia nowoczesne biura w centrum Wrocławia. Biura znajduje się na różnych piętrach nowoczesnego biurowca. Doskonale skomunikowane z centrum miasta i innymi dzielnicami. W pobliżu znajdują się przystan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 916 PLN (76 zł/m2)

2
-
91 m2
-
15775393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25669231 15775393 Do wynajęcia ogrzewany magazyn o pow. 172 m kw. (możliwość zwiększenia do 219 m), posadzka niepylna, duża dwuskrzydłowa brama. Biura o pow. 127 m kw. (pokoje 15,24 i 57 m kw).+ pomieszczenia socjalne (łazienka i kuchnia) Ceny wynajmu: 1. magazyn 35...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 020 PLN (35 zł/m2)

11
-
172 m2
-
15807369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26364549 15807369 NA WYNAJEM lokalu użytkowy z witryną w stanie deweloperskim o powierzchni 142,97 m2 w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Pułaskiego w inwestycji Atal City Square. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie wynajmu. LO...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
142.97 m2
2024
15772279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25607298 15772279 Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta.Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz zaplecza - toaleta z umywalką.Wysokość pomieszczeń w lokalu jest zr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (82 zł/m2)

11
-
28.1 m2
-
15712204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24416551 15712204 Prestiżowa lokalizacja Elastyczna powierzchnia Dostępny od zarazNa wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej – jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w ścisłym ce...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

38 850 PLN (70 zł/m2)

11
-
555 m2
-
15737697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24889493 15737697 Prestiżowa lokalizacja Elastyczna powierzchnia Dostępny od zarazNa wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2 piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej – jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w ścisłym cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

53 835 PLN (97 zł/m2)

11
-
555 m2
-
15737696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24889495 15737696 Prestiżowa lokalizacja Elastyczna powierzchnia Dostępny od zarazNa wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej – jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w ścisłym ce...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 950 PLN (70 zł/m2)

11
-
185 m2
-
15434024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18446000 15434024 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 630m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym 130 m2 . Magazyn o wysokości 6,5m do -7 m, 1 brama o wymiarach 4,4 x 4 m, posadzka przemysłowa, brak ogrzewania. Wszystkie media, infrastruktura informatyczno-telekomunik...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
630 m2
-
15800201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26208310 15800201 Na wynajem duży lokal 152,2 m2 na wrocławskim Nadodrzu przy ul. św. Wincentego.LOKALIZACJA Lokal położony na Nadodrzu, 20 minut spacerem od Rynku. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja kolejowa Wrocław Nadodrze (5 minut pi...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 500 PLN (49 zł/m2)

6
-
152.2 m2
-
15712251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24418498 15712251 Prestiżowa lokalizacja Elastyczna powierzchnia Dostępny od zarazNa wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej – jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w ścisłym ce...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

18 200 PLN (70 zł/m2)

11
-
260 m2
-
15803281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26291474 15803281 DO WYNAJĘCIA HALA MAGAZYNOWO -PRODUKCYJNA o powierzchni 490 m2 + 250 m2 powierzchni biurowej. Obiekt położony poza granicami miasta w kierunku Oławy. Oświetlenie przemysłowe podsufitowe ponad 300 lx . Instalacja elektryczna 3x 400V z kilkunasto...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

37 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
740 m2
-