• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 211

15888678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820231 15888678 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.31,57 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 578 PLN (51 zł/m2)

2
-
31 m2
1984
15888666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819616 15888666 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.30,34 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 517 PLN (51 zł/m2)

1
-
30 m2
1984
15888664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819615 15888664 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,09 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 754 PLN (50 zł/m2)

1
-
35 m2
1984
15872346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491123 15872346 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1548 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

185 465 PLN (120 zł/m2)

4
-
1548 m2
2001
15879321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612890 15879321 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1040 m2 na 5 piętrze biurowca, w okolicach stacji metra Politechnika i ul. Mokotowskiej, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

97 189 PLN (93 zł/m2)

11
-
1040 m2
-
15872394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491845 15872394 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 961 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

103 621 PLN (108 zł/m2)

9
-
961 m2
2015
15872362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491127 15872362 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 089 PLN (65 zł/m2)

10
-
496 m2
2014
15867436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27346734 15867436 Oferowana nieruchomość to świeżo wybudowany obiekt z 2023 roku, o łącznej powierzchni całkowitej 5 400 mkw., z czego 5 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa netto. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, co zapewnia łatwy dostęp i elastycz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 350 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
2023
15840963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787395 15840963 Postaw na przestrzeń, która pracuje na sukces Twojej firmy. Nowoczesne biuro na 1. piętrze, w kameralnym budynku o wysokim standardzie, z całodobowym dostępem, ochroną i eleganckimi częściami wspólnymi. Idealne dla firm ceniących jakość, spokój i pro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 129 PLN (80 zł/m2)

11
-
102 m2
2012
15866706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27326818 15866706 Zapraszamy inwestorów oraz przedsiębiorców z branży promedycznej, fitness, kosmetycznej i fryzjerskiej do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu w Legionowie. To idealne miejsce do rozwoju biznesu, które zapewni komfortowe waru...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

6 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
100 m2
2024
15840905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786111 15840905 Powierzchnia netto: 440 m²Powierzchnia brutto: 484 m²Usytuowanie: II piętroDo wynajęcia funkcjonalna i reprezentacyjna powierzchnia biurowa zajmująca pół piętra budynku. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym doświetleniem dzięki du...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 600 PLN (65 zł/m2)

11
-
440 m2
1927
15889547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852082 15889547 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 268 m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 191 PLN (79 zł/m2)

12
-
268 m2
2000