• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 210

15889487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851754 15889487 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 308,60 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 140 PLN (82 zł/m2)

1
-
308 m2
2017
15889994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866775 15889994 Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (375 zł/m2)

1
-
22 m2
1996
15889995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866773 15889995 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowiz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (367 zł/m2)

1
-
27 m2
1996
15889993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866772 15889993 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowiz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (367 zł/m2)

1
-
18 m2
1996
15888562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27816887 15888562 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. PrzyjaźniLokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest przy ul. Przyjaźni na Krzykach, w dobrze skomunikowanej i dyn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (97 zł/m2)

11
-
133 m2
2019
15601692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22216900 15601692 Oferuję do wynajęcia KLIMATYZOWANY lokal biurowy o powierzchni 94 mkw. Zlokalizowany na II piętrze w budynku biurowym. Budynek z ochroną, w doskonałej lokalizacji i łatwej komunikacji. W bardzo dobrym s...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 054 PLN (43 zł/m2)

3
-
94 m2
-
15659347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23444887 15659347 Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (MOŻLIWE jest też wynajęcie DODATKOWO, takiej samej powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (73 zł/m2)

4
1
170 m2
1990
15889985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866389 15889985 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (360 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15889986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866386 15889986 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowiz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 PLN (330 zł/m2)

1
-
15 m2
1996
15428860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18363405 15428860 Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum Sopotu. Doskonała komunikacja: sąsiedztwo głównego ciągu komunikacyjnego Trójmiasta - Alei Niepodległości, sprawny dojazd od Obwodnicy Trójmiasta, Gdańska c...

Sopot (Dolny sopot) (Pomorskie, gm. Sopot)

13 480 PLN (53 zł/m2)

1
-
253 m2
2000
15889946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864958 15889946 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105,43 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 223 PLN (78 zł/m2)

2
-
105 m2
-
15889945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864956 15889945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 116 PLN (78 zł/m2)

2
-
104 m2
-