• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 207

15782743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25847495 15782743 Do wynajęcia budynek biurowy na Ursynowie, na pograniczu Dawid, usytuowany w pobliżu przystanku kolejki podmiejskiej, opodal wjazd na trasę S7. Bardzo dobry dojazd do lotniska Chopina, wylot w kierunku Krakowa i Katowic. Budynek o trzech kondygnacjac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 996 PLN (32 zł/m2)

11
-
1400 m2
2017
15846120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26876102 15846120 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze, w holu budynku. Lokal stanowi jedną, funkcjonalną przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji, posiada toaletę oraz niewielkie zaplecze.Duże witryny oraz wejście od st...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41 m2
2000
15882081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657173 15882081 Powierzchnia biurowa do podnajmu - 269 mkw.Podnajem do maja 2028 r.Powierzchnia gotowa do wejścia - zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy klasy B+ położony na Woli w bezpośredniej bliskości II linii metra. Nowoczesny sposób zaprojektowania...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 212 PLN (94 zł/m2)

11
-
269 m2
2004
15876099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27531224 15876099 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 548 m2 netto, biuro położone na 6 piętrze, obecny podział to 3 open space'y, kilka gabinetów, salki konferencyjne i pokoje spotkań.Możliwa zmiana aranżacji dla potrzeb przyszłego najemcy.Budynek:Budynek biurowy ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 620 PLN (91 zł/m2)

11
-
512 m2
2004
15868114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27365476 15868114 Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30 metrów od budynku, kierunek Warszawa - 140 metrów. W pobliżu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (107 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15846162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26877507 15846162 Oferujemy na wynajem lokal biurowo-usługowy usytuowany na parterze, w reprezentacyjnym holu budynku. Lokal o wysokości 3,60 m składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń z niezależnymi wejściami, dwóch toalet oraz niewielkiego zaplecza socjalnego. Dod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (79 zł/m2)

2
-
82 m2
2000
15776734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716542 15776734 Do wynajęcia biuro o wielkości minimum 211 mkw netto, 236 mkw brutto.Dostępne są dwa moduły o takim metrażu, na 8 i na 10 piętrze.Właściciel jest otwarty na przygotowanie aranżacji dopasowanej do potrzeb najemcy.?? Idealne miejsce dla firm z sektora ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 212 PLN (91 zł/m2)

11
-
211 m2
2004
15889715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27860434 15889715 wynajmiemy lokal magazynowo produkcyjny z rampą o wymiarach 36x24m wyposażony w posadzkę niepylącą. Lokal nie posiada w środku żadnych słupów. W lokalu znajduje się toaleta, natrysk ,pomieszczenie socjalne oraz 4 biura. lokal może być ogrzewany, jego...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

35 560 PLN (41 zł/m2)

11
-
864 m2
-
15797133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137701 15797133 Dom wolnostojący 520 m² Stary Grunwald Wynajembiura, kancelariaOferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku (wymiana dachu, elewacji, wnętrz oraz instalacji: wod.-kan., gazowej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15889714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27860432 15889714 wynajmiemy lokal magazynowo produkcyjny z rampą o wymiarach 18x24m wyposażony w posadzkę niepylącą. Lokal nie posiada w środku żadnych słupów. W lokalu znajduje się toaleta. lokal może być ogrzewany, jego montaż na koszt właściciela. Do lokalu prowad...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 280 PLN (40 zł/m2)

11
-
432 m2
-
15199896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12411417 15199896 Do wynajęcia obiekt o powierzchni całkowitej około 750 m2.Na działalność turystyczną np. (hostel hotel), biurową, itp.Pożądane funkcje: turystyczne, biurowe itp.; możliwość adaptacji na inne cele.Obiekt znajduje się w zespole pałacowo-parkowym w odl...