• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 207

15889499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851860 15889499 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1095,90 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 282 PLN (82 zł/m2)

1
-
1095 m2
2017
15860560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27182897 15860560 Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m², położony na pierwszym piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ogrodowej – w absolutnie topo...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
87 m2
-
15826886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26647713 15826886 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

59 980 PLN (28 zł/m2)

11
-
2142 m2
1975
15650400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315867 15650400 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

82 800 PLN (28 zł/m2)

11
-
2957 m2
1975
15826880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26647715 15826880 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z szybkim dostępem...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

22 815 PLN (28 zł/m2)

11
-
814 m2
1975
15752075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25152165 15752075 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w samym sercu miasta – przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu pieszego, co zapewnia dosk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

8 900 PLN (79 zł/m2)

11
-
113 m2
-
14926002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4863096 14926002 Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa.Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm.Biuro o powierzchni 11 metrów kwadratowych posiada dostęp do wspólnej toalety or...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15557869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21209750 15557869 Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4 strefy, każde pomieszczenie ma własne wyjście na balkon.Odle...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 PLN (64 zł/m2)

5
-
76 m2
1999
15887370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27782655 15887370 Do wynajęcia przestronna powierzchnia handlowo-usługowa o powierzchni 4 165 m², zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu – wzdłuż ruchliwej ulicy w Jawczycach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła S8 – Warszawa Zachód. P...

Ożarów Mazowiecki (Jawczyce) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

104 125 PLN (28 zł/m2)

1
-
3700 m2
2018
15538814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20791592 15538814 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ – Bór. Lokal posiada dwie witryny od frontu, które zapewniają doskonałą ekspozycję i naturalne doświetlenie wnętrza, co czyni go idealną p...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 400 PLN (55 zł/m2)

11
-
25.25 m2
2021
15889427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849916 15889427 Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.33 m2 na 11 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 004 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2007
15889423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849914 15889423 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 872 PLN (96 zł/m2)

2
-
103 m2
-