• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 208

15889423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849914 15889423 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 872 PLN (96 zł/m2)

2
-
103 m2
-
15889426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849910 15889426 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowe biuro o pow. 40,80 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

3
-
40 m2
1980
15889424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849909 15889424 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 578 PLN (55 zł/m2)

1
-
119 m2
1980
15889425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849915 15889425 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 097 PLN (91 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15879042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal handlowo-usługowy 83m w dobrej lokalizacji 27607477 15879042 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 83 m², położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji.W lokalu wcześniej funkcjonował gabinet weterynaryjny. Duże witryny oraz wejścia z dwóch stron zapewniają bardzo dobrą ekspozycję i komfort dla klientów....

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (84 zł/m2)

4
-
83 m2
2015
15869268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gdańsk Niedźwiednik lokal pod wynajem! 27406120 15869268 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 150 m², idealny pod działalność biurową lub  cichą działalność usługową. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie - Gdańsk Niedźwiednik, z szybkim dostępem do ul. Słowackiego, ronda oraz w są...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (40 zł/m2)

5
-
150 m2
2004
15887402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny budynek, winda, miejsca parkingowe 27783184 15887402 Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej lokalizacji?Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 117,17 m², usytuowany na III piętrze nowoczesnego budynku przy Alei Niepodległości w Sopocie.Koszty:Opłaty eksploatacyjn...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

7 616 PLN (65 zł/m2)

3
-
117 m2
-
15886590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Winda, hala garażowa, możliwość podziału 27762873 15886590 Powierzchnia usługowo-biurowa znajdująca się na parterze nowoczesnego biurowca z windą.  Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowanym przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii komunikacyjne...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

33 480 PLN (60 zł/m2)

12
-
558 m2
-
15853604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Gdynia Orłowo | duże witryny | parking 27054137 15853604 Na wynajem duży klimatyzowany lokal handlowo-usługowy z witrynami i miejscami parkingowymi. Lokal ma 100 m2 i znajduje się w Gdyni Orłowie, na parterze dwukondygnacyjnego budynku. To doskonała przestrzeń do prowadzenia działalności, np. warsztatu, sa...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 500 PLN (85 zł/m2)

3
-
100 m2
1980
15853215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy adres twojej firmy 27044648 15853215 Do wynajęcia w pełni wyposażone biuro przeznaczone dla 13 osób, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie biznesowym Olivia Centre. Możliwość podziału na mniejsze powierzchnie. Zapraszam na prezentację. W ofercie posiadamy również biura o mniejszej powi...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

18 850 PLN (325 zł/m2)

1
-
58 m2
2014
15849407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal do wynajęcia - klimatyzacja, ochrona 26965520 15849407 Lokal biurowy 109 m² - centrum Orłowa, Aleja Zwycięstwa Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w prestiżowej lokalizacji? Ten lokal to połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej ekspozycji. Biuro o powierzchni ok. 109 m² składa się z czterech n...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 687 PLN (43 zł/m2)

6
-
109 m2
-
15846906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na Wyspie Spichrzów- gastronomia 26898698 15846906 Na wynajem lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim o powierzchni niecałych 460 m2, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. Nieruchomość spełniająca wymogi pod lokal gastronomiczny. Składa się z sali usługowej o powier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

75 000 PLN (163 zł/m2)

2
-
459 m2
2024