• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 205

15888386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811357 15888386 Lokal położony na parterze o pow brutto 47,55m2 z bezpośrednim wejściem od ul. Poleczki. Drugie wejście z holu. Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona, możliwość umieszczenie reklamy w witrynach biura. Aktualnie wydzielono 2 pomieszczenia typu open s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 488 PLN (74 zł/m2)

11
-
47 m2
2010
15886430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27757529 15886430 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.54,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 962 PLN (73 zł/m2)

4
-
54 m2
2013
15835282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26766073 15835282 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 240 m² w Ursusie, 5 minut od PKP Ursus Niedźwiadek, przy głównej ulicy, w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego i licznych lokali usługowych.Powierzchnia b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (39 zł/m2)

4
-
240 m2
-
15683115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23892823 15683115 Lokalizacja: Aleja Waszyngtona, 3 minuty pieszo od Ronda Wiatraczna, centralnego punktu Pragi Południe.Powierzchnia: 174 m²Opis lokalu:Do wynajęcia narożny lokal handlowy o powierzchni 174 m², z dużymi witrynami od strony Alei Waszy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (98 zł/m2)

6
-
174 m2
1956
15888554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816686 15888554 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.58,11 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 584 PLN (79 zł/m2)

3
-
58 m2
2013
15886915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771901 15886915 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 031 PLN (80 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15889084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27843265 15889084 Do wynajęcia garaż zlokalizowany w ścisłym centrum Tarnów przy ul. Sowińskiego.Cena najmu: 400 zł miesięcznie. Garaż stanowi wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób mieszkających lub pracujących w centrum miasta, gdzie dostępność miejsc parkingowyc...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

400 PLN (20 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15460507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19059345 15460507 Oferujemy na wynajem samodzielny lokal biurowo - usługowy wraz z zapleczem oraz dużą ilością miejsc parkingowych. Powierzchnia lokalu : 55 m2 - parter 2500 zł mc. netto + VAT + prąd + woda - 2 duże pomieszczenia biurowe - część socjalna - pomi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1995
15832122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26863599 15832122 Lokale do wynajęcia – prestiżowa nowa inwestycja w sercu Bolesławca Wyjątkowa oferta nowoczesnych lokali usługowo-handlowych w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym centrum Bolesławca, bezpośrednio przy głównej ulicy z dużym parkingie...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15841026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26787512 15841026 Do wynajęcia – prestiżowy lokal usługowy 131,2 m² Legnica – ścisłe centrum Oferujemy na wynajem w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 131,2 m², usytuowany na parterze reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum Legnica. Lokal funkcjonow...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

13 200 PLN (101 zł/m2)

11
-
131.2 m2
-
15857738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133090 15857738 Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony w centrum Legnicy, przy ul. Wjazdowej. To idealna przestrzeń dla osób szukających komfortowego miejsca do pracy w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Atuty lokalu: Doskonała lokalizacja: ści...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 650 PLN (58 zł/m2)

11
-
28.5 m2
-
15853498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051793 15853498 Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

7 900 PLN (61 zł/m2)

3
-
130 m2
1920