• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 203

15889127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845298 15889127 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15841287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788354 15841287 Dwa pokoje biurowe na parterze w budynku biurowym w Centrum.Układ popokoi zgodny z załączonym rzutem powierzchni.Mieisięczny koszt najmu około: 4 490pln netto.Można wynająć jeden pokój biurowy 32,35 mkw, cena około: 3 150 pln netto.W budynku dostępne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 211 PLN (71 zł/m2)

11
-
45 m2
1995
15889128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845299 15889128 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,69 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 553 PLN (82 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15889125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845303 15889125 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121,82 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 880 PLN (73 zł/m2)

6
-
121 m2
2013
15888386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811357 15888386 Lokal położony na parterze o pow brutto 47,55m2 z bezpośrednim wejściem od ul. Poleczki. Drugie wejście z holu. Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona, możliwość umieszczenie reklamy w witrynach biura. Aktualnie wydzielono 2 pomieszczenia typu open s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 488 PLN (74 zł/m2)

11
-
47 m2
2010
15886430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27757529 15886430 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.54,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 962 PLN (73 zł/m2)

4
-
54 m2
2013
15835282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26766073 15835282 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 240 m² w Ursusie, 5 minut od PKP Ursus Niedźwiadek, przy głównej ulicy, w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego i licznych lokali usługowych.Powierzchnia b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (39 zł/m2)

4
-
240 m2
-
15683115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23892823 15683115 Lokalizacja: Aleja Waszyngtona, 3 minuty pieszo od Ronda Wiatraczna, centralnego punktu Pragi Południe.Powierzchnia: 174 m²Opis lokalu:Do wynajęcia narożny lokal handlowy o powierzchni 174 m², z dużymi witrynami od strony Alei Waszy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (98 zł/m2)

6
-
174 m2
1956
15888554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816686 15888554 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.58,11 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 584 PLN (79 zł/m2)

3
-
58 m2
2013
15886915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771901 15886915 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 031 PLN (80 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15889084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27843265 15889084 Do wynajęcia garaż zlokalizowany w ścisłym centrum Tarnów przy ul. Sowińskiego.Cena najmu: 400 zł miesięcznie. Garaż stanowi wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób mieszkających lub pracujących w centrum miasta, gdzie dostępność miejsc parkingowyc...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

400 PLN (20 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15460507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19059345 15460507 Oferujemy na wynajem samodzielny lokal biurowo - usługowy wraz z zapleczem oraz dużą ilością miejsc parkingowych. Powierzchnia lokalu : 55 m2 - parter 2500 zł mc. netto + VAT + prąd + woda - 2 duże pomieszczenia biurowe - część socjalna - pomi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1995