• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 231

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15856169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem, ul. Postępu, 3 pokoje, 68m2 27084102 15856169 Wynajem 3 pokoje 68 m2 I 5200 zł ul. Postępu 12b WarszawaPrzedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z:- salonu z aneksem kuchennym- dwóch pokoi,- łazienki z wanną- łazienki z prysznicem- przedpokoju- balko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (76 zł/m2)

3
2
68 m2
2021
15889093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
6 pokojowe do wynajecia 27843400 15889093 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji Warszawy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie.Do wynajęcia przestronne, 6-cio pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, pomiędz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (81 zł/m2)

6
2
96 m2
2005
15894600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27946421 15894600 Oferuję na wynajem,  bardzo wygodne mieszkanie  o powierzchni 38,3m2 z dużym 12 m2 balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Mieszkanie jest ciche i jasne, ponieważ położenie na zachód oraz duże okna wychodzące na podwórze gwarantują cie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15710310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24373201 15710310 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Aluzyjnej.Po generalnym remoncie.Powierzchnia 44 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, łazienki i balkonu.Salon wyposażony jest w kanapę z funkcją spania, stół z krzesłami, komoda RTV .W kuchn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2007
15872829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 35 m² | Żoliborz | parter | dostępne od 27502328 15872829 INFORMACJE OGOLNE:Warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8Metraż: 35 m²Piętro: parter2Rok budowy: 1962 r.Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z KWCena: 2700 zł.Czynsz: 600 zł.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkan...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

1
1
35 m2
1962
15801168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 pokoje z widokiem | Mokotów | Śniardwy 26228314 15801168 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Śniardwy 2Metraż: ok. 36 m²Piętro: 910 (blok z windą)Liczba pokoi: 2Czynsz najmu: 3 000 złmies.Czynsz administracyjny: ok. 700 złmies. Dodatkowe opłaty: prąd i gaz według zużyciaKaucja: 5000 złDos...

Warszawa (Stary) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15894785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne dwa pokoje w nowoczesnym budynku, garaż 27948936 15894785 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 38 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, Mokotów Służewiec.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3300 zł + 800 zł czy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
-
37 m2
2013
15859397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27167726 15859397 ~CENA WYNAJMU 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na 1.piętrze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15E. Lokalizacja: Warszawa Ursus (Skorosze). Osiedle budowane przez dew...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15894587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944649 15894587 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone przy ulicy Ryżowej 66 w Warszawie.Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą, oddanym do użytku w 2025 roku.Opis mieszkania:- powierzchnia 50 m2- dwa pokoje z aneksem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15879184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27610729 15879184 *CZYNSZ DO WSPÓLNOTY W CENIE NAJMU!Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa Czechowicza. Blok monitorowany, osiedle zamknięte. Bardzo dobra lokal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (85 zł/m2)

2
1
40 m2
1997
15879102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27608115 15879102 Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, balkonu, widnej kuchni, przedpoko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
1
39 m2
1978