• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Zator Kongresowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zator i Kongresowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
15858564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27150282 15858564 Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie PREMIUM.Nieruchomość usytuowana jest na wydzielonej działce.Budynki w klasie PREMIUM charakteryzują się najwyższą jak...

Gniechowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 018 250 PLN (7 773 zł/m2)

5
2
131 m2
2025
15686680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23948246 15686680 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem!PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZENIE BUDOWY sierpień 2027Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźnia...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

779 000 PLN (9 274 zł/m2)

4
1
84 m2
2027
15794498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26073330 15794498 Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Mnikowie. Dom będzie sprzedawany w stanie developerskim.PLANOWANY TERMIN ODDANIA DO UŻYTKU TO II KWARTAŁ 2024 ROKU.Dom ma powierzchnię 120 m2 i położony jest na 3 arowej , ogrodzonej dział...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

995 000 PLN (8 292 zł/m2)

4
2
120 m2
2023
15824460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633232 15824460 Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł.(*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli)Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wprowadzenia Zgorzała, ul. StorczykowaSzukasz domu, do którego możesz wprow...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 058 000 PLN (11 376 zł/m2)

4
3
93 m2
2021
15647976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23245903 15647976 Sprzedam wyjątkowy i nowoczesny dom w Medniewicach, niedaleko Skierniewic, za cenę 1 490 000 PLN. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 687 PLN. Ta niezwykła nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2 063 m², dom oferuje 260 m² przestrzeni mies...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 399 000 PLN (5 340 zł/m2)

9
2
262 m2
2011
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005
15667848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad wodą Sokole-Kuźnica 23609918 15667848 TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość znajduje się zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego ...

Sokole-Kuźnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

860 000 PLN (6 992 zł/m2)

4
2
123 m2
2015
15577609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21705572 15577609 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, położony w spokojnej części Brwinowa, na ustawnej działce 850 m2. Budynek z 2014 roku, solidnie wykonany z betonu komórkowego i ocieplony styropianem (10 cm), łączy funkcjonalność z możliw...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

4
3
200 m2
2014
15895806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962786 15895806 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
112.44 m2
2026