• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście Przechodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przechodnia

Znaleźliśmy 336 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śródmieście Warszawa

15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku. Budynek położony jest w prestiżowej i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15895619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962968 15895619 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał.To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15859009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje 45,60 m2 Osiedle Stawki 27160728 15859009 Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzyman...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (19 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15891141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889715 15891141 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15676961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23782685 15676961 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15620866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22613695 15620866 .РОЗМОВЛЯЄМО УКРАЇНСЬКОЮ МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ WE SPEAK ENGLISHDOSTĘPNY JEST RÓWNIEŻ DRUGI LOKAL NIEMIESZKALNY W TYM BUDYNKU O POWIERZCHNI 30,92 M2.  Zacznij swoją przygodę z wynajmem bez inwestowania fortuny na początek. A jeśli już działas...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 000 PLN (19 814 zł/m2)

1
1
15.09 m2
2021
15434574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18456931 15434574 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 27,40 m², usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie idealne na najem krótko- lub długoterminowy. Lokalizacja w centrum Warszawy zapewnia dosko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
27 m2
1970
15382510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17309027 15382510 Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z lat 50-tych w bardzo prestiżowej lokalizacji - tuz przy Nowym Świecie. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrym standardzie, całkowicie umeblowana. Wszystko nowe i n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (26 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1958
15295344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu 15053798 15295344 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Grzybowskiej 5, położonego w ścisłym centrum Warszawy, dzielnicy Śródmieście.Mieszkanie o powierzchni 48 m² składa się z dwóch pokoi, salonu z kuchnią, łazienki oraz przedpokoju. Każdy pokój ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 000 PLN (21 500 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15338449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16193387 15338449 2 - pokojowe mieszkanie własnościowe, z księgą wieczystą w prestiżowej lokalizacji w Sercu Warszawy Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie, jakie nieczęsto pojawiają się na rynku. Przy historycznym bruku ul. Freta, w sercu Warszawskiej Sta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

2
1
57 m2
1957
15331571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum | 30m2 16021631 15331571 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu studio znajdujące się na ul. Salezego 2, Powiśle, Śródmieście, Warszawa. Dostępne do sprzedaży od teraz.Apartament ma powierzchnię i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z jednego pokoju, wyremontowanego w wyso...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (29 667 zł/m2)

1
-
30 m2
1938