• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

15602827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243774 15602827 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

557 317 PLN (12 961 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15602840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243764 15602840 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 325 PLN (11 975 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15597046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22111313 15597046 BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA !0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !0% - BRAK PODATKU PCC !200 metrów pieszo do planowanej Stacji Metra - Odbiór Kluczy (3 QW 2026) zbieżny z otwarciem Stacji ChrzanówStan deweloperski - Warszawa BemowoRenomowany Developer -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 587 000 PLN (16 361 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15586920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21894945 15586920 Bez prowizji i podatku PCC.Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu położonym na obrzeżach Warszawy. To idealne miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa i hałasu dużego miasta. Osiedle położone jes...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

716 880 PLN (12 151 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15598882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22159189 15598882 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке.Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na nowym osiedlu w warszawskich Włochach....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 000 PLN (18 050 zł/m2)

2
1
41.33 m2
2025
15780544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25805481 15780544 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 51 G.Ciche, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55m2 na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2000 r. Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję.Lokal doświetlony, ciepły z funkcj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15776403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Port Praski | Do zamieszkania 25706403 15776403 Gotowe do zamieszkania, wykończone w czerwcu 2025 w standardzie premium. Idealne dla singla, pary lub pod wynajem.Układsalon z aneksem kuchennyłazienkaprzedpokójWykończenie i sprzętymeble na wymiarklimatyzacjawysokiej klasy materiałypełne AGD: zmywar...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (27 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2024
15761016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25370336 15761016 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,85 m2. Idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu uczelni SGGW oraz lasu Kabackiego. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bliskość...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
52.85 m2
1990
15294839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15026683 15294839 Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa powstająca w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmonijną i elegancką przestrzeń.Ponadczasowy design, materiały...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 336 800 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
66.84 m2
2024
15294840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15026685 15294840 Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa powstająca w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmonijną i elegancką przestrzeń.Ponadczasowy design, materiały...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 308 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
65.4 m2
2024
15358121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16739125 15358121 Na sprzedaż eleganckie, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Robyg na Żoliborzu. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 98m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki, WC oraz loggii o powierzchni 9 m2...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (28 571 zł/m2)

4
-
98 m2
2015
15760821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe,2pokoje ,świeżo wykończone uczelnia Kuźmiński 25369046 15760821 Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 rokuMieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od  Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uczelni Techniczno -Handlowej.Obecnie mieszkanie w trakc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 405 zł/m2)

2
1
42 m2
2025