• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 471

15751628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25144349 15751628 Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Łojewskiej 9 (Warszawa – Targówek Bródno), 4. piętro w bloku bez windy.Mieszkanie po generalnym remoncie – wymienione wszystkie instalacje (w tym elektryczna), nowe panele, płytki, łazienka, WC, ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

672 000 PLN (14 298 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15735074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849366 15735074 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54.88 m2. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze, 4-piętrowego bloku z 1992 roku.Adres nieruchomości: ul. 1 Sierpnia 24, Warszawa Włochy.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego,- sypialni z wyjściem na loggię,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (13 757 zł/m2)

2
1
54.88 m2
1992
15438632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18559574 15438632 Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę (nr 39) o powierzchni 20,8 m2.W tym klimatyzowanym lokalu znajdziemy nową łazienkę, pokój z podwójnym łóżkiem oraz miejscem na aneks kuchenny (wszystkie przyłacza są). Mimo małego metrażu znalazło sie ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 000 PLN (14 375 zł/m2)

1
1
20.8 m2
2002
15774084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25646764 15774084 Doskonała lokalizacja u zbiegu ulic: Leszno i S.Wyszyńskiego. Mieszkanie z bardzo ładnym widokiem (strona płd-zach). Wygodne, przestronne, bardzo dobrze doświetlone. Rozkład: hall, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), sypialnia, łazienka (z oknem),...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (23 958 zł/m2)

2
-
48 m2
2007
15558581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21243568 15558581 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Stawki 8 w Warszawie! Oferujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 63 m², usytuowany na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2015 roku na Muranowie. Mieszkani...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (30 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2015
15772377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25609371 15772377 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaoferować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Mokotowie – w miejscu, które łączy miejski rytm życia z ciszą...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 396 005 PLN (19 500 zł/m2)

4
2
71.59 m2
2026
15772381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25609366 15772381 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaoferować unikalny, 5-pokojowy penthouse w nowoczesnej inwestycji w sercu Mokotowa – w miejscu, które łączy miejski styl życia z cisz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 307 751 PLN (26 300 zł/m2)

5
2
125.77 m2
2026
15772383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25609365 15772383 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę położoną w nowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie o przemyślanym układzie, z jasnym salonem i wy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

583 000 PLN (22 108 zł/m2)

1
1
26.37 m2
2026
15772378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25609373 15772378 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaprezentować słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie. Dwustronny układ pomieszczeń...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 484 PLN (19 992 zł/m2)

3
2
64.4 m2
2026
15772385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25609369 15772385 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaoferować wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w sercu Mokotowa, ale z dala od zgiełku. W skład mieszkania wchodzi: Prze...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 584 483 PLN (20 100 zł/m2)

4
1
78.83 m2
2026
15772382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25609367 15772382 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w nowoczesnym budynku na Mokotowie. Lokal znajduje się w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

904 138 PLN (21 420 zł/m2)

2
1
42.21 m2
2026
15772380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25609362 15772380 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Przytulne mieszkanie 33 m² z balkonem, usytuowane w nowej inwestycji na Mokotowie. Idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 437 PLN (22 440 zł/m2)

2
1
33.13 m2
2026