• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

15718265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio od właściciela bez PCC 24549263 15718265 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,61 m², usytuowanego na 3. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku w dzielnicy Włochy, przy al. Krakowskiej. Mieszkanie usytuowane jest od wewnętrzne...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 175 PLN (17 737 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15628619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22815297 15628619 2-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie w Warszawie zaadaptowane obecnie na dwie samodzielne kawalerki. Osobne wejścia, oba pokoje słoneczne, z aneksem kuchennym i łazienką, Funkcjonalne kawalerki w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta. Łatwe połąc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

2
2
47 m2
1964
15628636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22815295 15628636 Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 119,51 m², położone na 7 piętrze budynku z 2000 roku. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, co zapewnia świetną komunikację oraz blisk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (20 084 zł/m2)

3
1
119 m2
2000
15731997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24798407 15731997 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ – 84 m², TARAS, GARAŻ, WARSZAWASzukasz mieszkania, które będzie przestronne, komfortowe i gotowe do wprowadzenia?To mieszkanie przy ul. Włodarzewskiej spełni Twoje oczekiwania!✔ 84 m² doskonale zaprojektowanej przestr...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (17 262 zł/m2)

4
2
84 m2
2007
15577112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21690891 15577112 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe (nr 4748), podzielone na 2 kawalerki ,każda o powierzchni około 20 m2,łącznie o powierzchni 39,33 m2. Na obydwa pokoje jest jedna księga wieczysta, każdy z nich ma swoją łazienkę oraz kuch...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 665 PLN (14 230 zł/m2)

2
1
39.33 m2
2002
15738705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24911189 15738705 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ul. Renesansowej, BielanyMieszkanie na start lub pod inwestycję.Cenisz sobie miejski komfort, sprawną komunikację i dostęp do pełnej infrastruktury?Marzysz o przytulnym mieszkaniu dla siebie, a może rozważasz zak...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (13 588 zł/m2)

2
-
45.63 m2
1973
15510888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20140821 15510888 Mam okazję zainteresować Państwa nietuzinkowym projektem inwestycyjnym. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym przedsięwzięciu Modern Mokotów.Zalety:Trzy niezależne mieszkania na jednej 70 metrowej powierzchni. Ułatwia to logistykę przedsięwzięcia inw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 665 PLN (7 201 zł/m2)

3
3
70.92 m2
2025
15647602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokoje przy Prymasa Tysiąclecia 23237662 15647602 Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Prymasa Tysiąclecia w dzielnicy Wola. Doskonała propozycja zarówno dla osób szukających stałego miejsca, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem....

Warszawa (Wola), Aleja Prymasa Tysiąclecia

689 455 PLN (20 278 zł/m2)

2
1
34 m2
2019
15461845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19097082 15461845 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora – układ mieszkania pozwala na elastyczne aranżacje, w tym wydzielenie 4 ni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (11 680 zł/m2)

3
1
50.94 m2
1972
15676961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23782685 15676961 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15432534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18420216 15432534 Koloseum poleca: Trzypokojowe dwustronne, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 84.54 m2 na warszawskiej Woli, usytuowane na 5 piętrze w budynku z 1991 roku. Orientacja okien północ - południe, z jednej strony na lasek, z drugiej - na niską zabudowę....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (15 882 zł/m2)

3
2
85 m2
1991
15739924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24943445 15739924 Wyjątkowe, przestronne mieszkanie, które łączy w sobie komfort domu i wygodę życia w mieście. To miejsce, które pozwala zwolnić tempo i cieszyć się codziennością – w otoczeniu zieleni, pełnej infrastruktury i świetnej komunikacji.Ekspozycja północno-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (15 896 zł/m2)

4
1
69.2 m2
2009