• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

15510893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20140823 15510893 Termin oddania pierwszydrugi kwartał 2024r. Mam do sprzedania również inne lokale (kawalerki i dwupokojowe) w tej nieruchomości. Jeśli zadzwonisz do mnie, zaproszę Cię jako gościa i obejrzymy stan zaawansowania prac budowlanych. Chcesz sprzedać sw...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 027 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
53.29 m2
2024
15210221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12708371 15210221 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania pierwszydrugi kwartał 2024r. Mam do sprzedania również inne lokale w tej nieruchomości. Jeśli zadzwonisz do mnie, zaproszę Cię jako gościa i obejrzymy stan zaawansowania prac budowlanych. Chcesz sprzeda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

564 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
37.6 m2
2023
15698425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24149185 15698425 Na sprzedaż kawalerka o wysokim potencjale inwestycyjnym! - Jest to idealny produkt do utrzymania i pomnażania swojego kapitału. Mieszkanie o powierzchni 26,4 m², jest położone na ostatnim - 9. piętrze w zadbanym budynku na Nowolipkach. Mieszkanie ni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1963
15716994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24524190 15716994 Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie z widną kuchnią w otoczeniu tonących w zieleni eleganckich willi Budynek z 1958r w kameralnej części Mokotowa. Madalińskiego, to samo centrum Mokotowa, miejsce, które nigdy nie traci na wartości. Urocze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1958
15738733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24912121 15738733 Na sprzedaż jasne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w apartamentowcu z 2007 roku przy ul. Samarytanki w Warszawie. Lokal znajduje się w zamkniętym, monitorowanym osiedlu z dużą ilością zieleni. To propozycja dla osób ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

842 000 PLN (14 982 zł/m2)

3
1
56.2 m2
2007
15674376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Westfield Mokotów 23727156 15674376 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.Bez PCC.Bez prowizji.Mieszkanie znajduje się w inwestycji, która jest przemyślana w każdym szczególe i odpowiedzialnie zaprojektowana. Dla ceniących nowoczesno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 294 911 PLN (19 327 zł/m2)

3
1
67 m2
2025
15674377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Włochach z tarasem i balkonami 23727157 15674377 Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z tarasem i trzema balkonami,  od dewelopera!Bez PCC.Bez prowizji.Apartament składa się z :- SALON 21,43m2 - KUCHNIA 8,22m2- KORYTARZ 10,28 m2- GARDEROBA 3,03 m2-ŁAZIENKA 3,99m2- ŁAZIENKA 3,52m2- POKÓJ 10,4...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

956 000 PLN (14 485 zł/m2)

3
2
66 m2
-
15680760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy stacji Matra , Promocja !!! 23835853 15680760 ZAKUP OD DEWELOPERA0% PROWIZJIBRAK PODATKU PCCPromocja!!! Teraz obniżona cena!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni40,19 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:- salon +aneks ku...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (14 750 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15576577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka na warszawskiej Pradze 21683224 15576577 0%prowizji dla Kupującego.Brak podatku PPCDuża kawalerka na warszawskiej Pradze o metrażu 45,28 m2 Zlokalizowana na 5 piętrze budynku 5 piętrowego,  z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.Posiada balkon o powierzchni 4,18 m2 oraz taras 11,29m2Pokój ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

737 000 PLN (16 378 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15741663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24977902 15741663 Wyjątkowe, 2- pokojowe mieszkanie na Powiślu.Nieruchomość:Piękne, urocze 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na POWIŚLU, bardzo blisko trzech parków (Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego oraz Parku Ujazdowskiego, Park Sapera). Mieszkanie dostępne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (21 040 zł/m2)

2
1
37.5 m2
-
15698426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24149190 15698426 3-pokojowe mieszkanie z loggią i piwnicą na warszawskim Gocławiu – idealne do własnej aranżacji.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,5 m², zlokalizowane w okolicy ulic Rogalskiego – w spokojnej i zielonej części Gocławia. To doskonała ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (12 850 zł/m2)

3
1
60.7 m2
1985
15731839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje przy stacji Matra 24796871 15731839 ZAKUP OD DEWELOPERA0% PROWIZJIBRAK PODATKU PCCBudowa zakończona.Promocja!!! Teraz obniżona cena!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni43,79 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
43 m2
-