• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 142

15657060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23423160 15657060 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu, wykończonego pod klucz.Luksusowy Apartament usytuowany w Nowym Dworze Mazowieckim na Osiedlu 17. Dzielnica.Apartament o powierzchni 78,32 m² z tarasem 60,74 m2 i balkonem 15.73 m2 oraz 10 m2 o...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

6 000 PLN (68 zł/m2)

4
2
88 m2
2021
15641138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23079342 15641138 English description belowDo wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów :- powierzchnia 61 m2- akceptujemy jedno zwierzę :)- zaprojektowany gustownie i nowocześnie, w wysokim standardzie wykończenia, ściany w jasnych odcieniach- meble wykona...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 550 PLN (91 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15623887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22685961 15623887 Na wynajem ładne mieszkanie o powierzchni 58,13 m² usytuowane na 1 piętrze bloku z lat 20222023 przy ul. Goworowskiej 37. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta, co umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury i wygód miejskich.Powierzchnia: 58...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

3 000 PLN (52 zł/m2)

3
1
58.13 m2
2023
15579709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21749795 15579709 Do wynajęcia zadbane 1-pokojowe mieszkanie dla 2 pracowników na pierwszym piętrze przy ul. Piłsudskiego w Ostrołęce. Idealna lokalizacja, w pobliżu supermarkety, sklepy, apteki, przychodnie, restauracje, dworzec PKS. Dostępny parking przed blokiem. P...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 200 PLN (40 zł/m2)

1
-
30 m2
1980
15658837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23441444 15658837 Oferuję do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z 63-metrowym tarasem, położone na warszawskiej Woli, przy ul. Olbrachta.Mieszkanie jest przestronne, urządzone ze smakiem i w pełni gotowe do wprowadzenia.Istnieje możliwość doposażeni...

Warszawa (Wola), Jana Olbrachta

3 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
53.65 m2
2009
15658028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23436875 15658028 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 65m2 w zlokalizowanego przy ul. Anny Jantar w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Karolinka.Apartament znajduje się na drugim piętrze, a w skład jego wchodzą:-przestron...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

3 200 PLN (49 zł/m2)

3
-
65 m2
2021
15416945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18059014 15416945 Mieszkanie na Wzgórzu Wolności na spokojnym, kameralnym i zamkniętym terenie. 56,5 m2. Czynsz Najmu: 3000zł Kaucja: 3000zł dla obcokrajowców kaucja za 2 miesiące. Wynajem min na rok. Mieszkanie dostępne i prezentacja o...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2013
15639507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23043962 15639507 Prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem w prestiżowej lokalizacji Wilanowa.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego apartamentu mieszczącego się w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą oraz garażem podziemnym. Budynek został...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
121 m2
2003
15656512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sopot, 2 pokoje, blisko skm, widok na zieleń 23413024 15656512 Do wynajmu długoterminowego oferujemy słoneczne w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, z częściowym widokiem na morze i z widokiem na las i zieleń, idealne dla osób pracujących, pary czy studentów. Mieszkanie położone w centralnej części Sopotu, ł...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 700 PLN (75 zł/m2)

2
1
36 m2
1974
15646738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23227083 15646738 English descryption below** 3 pokoje w apartamentowcu na Gocławiu **Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Południe, przy ul. Jugosławiańskiej.Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w apartamentowcu z ochroną.Mieszkanie o pow. 72 m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 499 PLN (90 zł/m2)

3
2
72 m2
2013
15651040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23329608 15651040 Piękne mieszkanie na wynajem w okolicy Mordoru, lotniska i Galerii Mokotów! Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym mieszkaniu na osiedlu zamkniętym Złoty Potok 1, gdzie komfort i funkcjonalność spotykają się w jednym miejscu.W bezpośrednim s...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
42.9 m2
2015
15653891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23362257 15653891 Mieszkanie dostępne od czerwca!Najem okazjonalnyZapraszam na pokaz mieszkania w środę 14.05.2025r. Funkcjonale, świeżo  wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposażone- gotowe do wprowadzenia.Mieszkanie mieści...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
1
30.9 m2
1978