• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 138

15653863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronna kawalerka od zaraz| ładna okolica 23360602 15653863 PRZESTRONNE STUDIO Z ANEKSEM DOBRA KOMUNIKACJA ŁADNA ZIELONA OKOLICA WARSZAWA WESOŁA.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej kawalerki o powierzchni 36m2 w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa Wesoła ul. Wspólna 2c  Mieszkanie:36m2sal...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (58 zł/m2)

1
1
36 m2
2011
15641979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Od zaraz/Białołęka/ul. Fleminga/2 pokoje/59,35 m2 23095961 15641979 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwu pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Białołęce przy ul. Aleksandra Fleminga. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 59,35 metrów kwadratowych.Mieszkanie składa się z:- Salonu z aneksem kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2017
15589016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21949524 15589016 Do wynajęcia posiadamy lokal mieszkalny położony na I piętrze w bloku typu ''koszarowiec'' przy ul. Słowiańskiej. Mieszkanie o powierzchni 49,2 m2, składa się z:- dwóch pokoi o powierzchniach 16,9m2 oraz 8,20m2- widnej kuchni o po...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 500 PLN (30 zł/m2)

2
1
49.2 m2
-
15627633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
od 01.07.25 | słoneczne | msc postojowe 22786967 15627633 Mieszkanie będzie dostępne do zamieszkania od 01.07.25LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. W najbliższej okolicy znajduję się piękny las oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe (sklepy spożywcze, banki, apteki, poczt...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 200 PLN (48 zł/m2)

3
1
67 m2
1960
15602296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22230606 15602296 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budynku z 2007r . Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy nadmorskiej w budynku mieszkalnym przy ul. Kasprowicza w sąsiedztwie parku nadmorskiego oraz plaży. Mieszkanie w dobrym sta...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2007
15507814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20107042 15507814 Oferujemy Państwu na wynajem lokal mieszkalny po generalnym remoncie położony w kamienicy na I piętrze w samym centrum Jordanowa. Powierzchnia lokalu wynosi 40m 2 i składają się na nią: dwa pomieszczenia (w jednym z nich będzie wykonany nowy aneks ...

Jordanów (Małopolskie, gm. Jordanów)

1 900 PLN (48 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15650043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23308151 15650043 Na wynajem lokal o powierzchni 95 m², usytuowany na 3. piętrze eleganckiej kamienicy przy Deptaku Bogusława, w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, atelier, pracownia lub przestrzeń usługowa.&a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 325 PLN (35 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15650041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23308150 15650041 Na wynajem przestronny, jasny lokal o powierzchni 105 m², położony na 3. piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy Deptaku Bogusława, w samym sercu Szczecina, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta. Lokal idealny pod biuro, sho...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 675 PLN (35 zł/m2)

4
1
105 m2
-
15646270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23215793 15646270 Nowoczesny apartament , wysoki standard wykończenia . Charakterystyka mieszkania: 45 m² na 6 piętrze. 2 pokoje (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) oraz łazienka. Jednostronne z oknami od południa. Kameralne z dużym balkonem. Możliwość ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15649942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23305269 15649942 Polecamy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok 45m2 w prywatnej kamienicy przy. ul Oswobodzenia 88 na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Łazienka w glazurze z kabiną prysznicowa. Ciepła woda...

Katowice (Janów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 320 PLN (29 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15639772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23049992 15639772 Przestronny apartament z tarasem na Żoliborzu - idealny dla rodzinZ przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 87 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy – Żoliborzu. To idealne miejsce dla osób ceniąc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 PLN (84 zł/m2)

3
1
87 m2
2007
15052162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 8246404 15052162 Mieszkanie dwupokojowe w nowym ( kilkuletnim), ogrodzonym bloku dostępne od zaraz. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym , brama na pilota. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Układ mieszkania : duży pokój połączony z aneksem kuchennym i otwarty...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 PLN (40 zł/m2)

2
-
35 m2
2008