• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 137

15607402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 22361369 15607402 English version belowPrestige Real Estate prezentuje:do wynajęcia przestronny luksusowy penthouse na ostatnim piętrze z trzema tarasami.Znakomita lokalizacja zapewnia bliskość rożnych punktów usługowych i terenów rekreacyjnych oraz dobry dojazd w róż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (74 zł/m2)

5
-
170 m2
2008
15639503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23043961 15639503 Przestronny apartament w zrewitalizowanej kamienicy przy WilczejNa wynajem mieszkanie o powierzchni 75,5 m², położone na 2. piętrze zabytkowej kamienicy u zbiegu Wilczej i Kruczej.Rozkład: Dwa przestronne pokoje – salon i sypialnia, osobna kuchnia z ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
75 m2
1898
15647452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupoziomowy apartament|5 pok.|2xm.postojowe| 23230689 15647452 Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu przestronnego dwupoziomowego 5 pokojowego apartamentu w samym centrum Starego Rembertowa, w spokojnej, zielonej dzielnicy Warszawy Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, w najbliższej okolicy pełna...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (56 zł/m2)

5
2
105 m2
2003
15646739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23227084 15646739 Na wynajem stylowy apartament w budynku o podwyższonym standardzie, idealnie zlokalizowany – w samym centrum Powiśla, ale z daleka od miejskiego zgiełku.Lokalizacja:Budynek mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Powiśla, wyją...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 300 PLN (94 zł/m2)

2
1
67 m2
2008
15646728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23226742 15646728 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Bukowińska Mokotów 65 m² + balkon Parking Przyjazne dzieciom i zwierzętom. Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m², położonego w prestiżowej lokalizacji – prz...

Warszawa (Mokotów), Bukowińska

4 700 PLN (72 zł/m2)

3
1
65 m2
2006
15639652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23046689 15639652 Luksusowy Apartament w Ścisłym Centrum Warszawy - ul. ChmielnaOferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 50 m², idealny dla singla lub pary. Nieruchomość znajduje się w sercu Warszawy, przy popularnym deptaku ul. Chmielnej, w pobliżu Kin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (110 zł/m2)

2
1
50 m2
1961
15634914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22928229 15634914 Dwa osobne pokoje, osobna kuchnia. Pokoje częściowo umeblowane : to co na zdjęciach. Umeblowana kuchnia z lodówką . Jest pralka automatyczna. Mieszkanie w dobrym standardzie : kafle i panele na podłogach, gładzie gipsowe i jasne kolory na ścianach, ...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
-
45 m2
2010
15245908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13703521 15245908 Przestrzenne mieszkanie z miejscem w hali garażowej pod budynkiem. W pełni umeblowane i wyposażone, lodówka, pralka,itp . Salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na taras, przedpokój, łazienka w nowych kaflach z kabiną prysznicową. Bardzo dobra lo...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

1
-
36 m2
2008
15245515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13694661 15245515 RUCZAJ - 2 POKOJE - OSIEDLE EUROPEJSKIE - MIEJSCE PARKINGOWE REZERWACJA DO 24.04 N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasne, ciche 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na strzeżonym osiedlu przy ul. Czerwone Maki na Osiedlu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
-
36 m2
2009
15285894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14765378 15285894 Funkcjonalne 2 - pokojowe mieszanie w kamienicy przy parku im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera! Eleganckie mieszkanie zlokalizowane jest na Starym Mokotowie, w kamienicy o charakterystycznym stylu. Bezpośrednie sąsiedztwo parku i bliskość stacji metra ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (74 zł/m2)

2
1
47 m2
1930
14574132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2878061 14574132 REZERWACJA OFERTY Kawalerka o powierzchni 25,80 m 2 usytuowana na I piętrze w bloku WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Blok po termomodernizacji, odnowiona również klatka schodowa. Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczne i bardzo ciepłe. ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 100 PLN (44 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15642647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23118273 15642647 Polecam na wynajem Apartament City Park III ! w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Chodkiewicza 19, IQ Development. Salon z aneksem kuchennym wraz ze sprzętem AGD, z klimatyzacją, z wyjściem na ładny ok. 6m2 balkon. Łazienka z wanną,...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
2022