• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 137

15609845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22392889 15609845 NOWE, NIGDY NIE ZAMIESZKANE, DO WYNAJĘCIA – WARSZAWA WOLA, UL. ERAZMA CIOŁKA 25Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola. Mieszkanie znajduje się ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 090 PLN (85 zł/m2)

2
-
48.39 m2
2023
15627842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22791419 15627842 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w najbardziej pożądanej lokalizacji w Białej Podlaskiej przy ul.Terebelskiej.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.Składa się z:✅2 oddzielnych p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 000 PLN (43 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15505089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 2 pokoje, 4 oceany, od zaraz! 20042664 15505089 GOTOWE DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 OCEANACH! SPACEREM NAD MORZE!MIESZKANIE:Przestronne, utrzymane w bardzo dobrym stanie mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 45 m2 składa się z:- Przestronnego salonu z wyjściem na balkon,- Przytulnej sypi...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15618714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22571460 15618714 Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Karmelickiej! 10 minut spacerkiem od Rynku Głównego! Opis nieruchomości: Mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej w zadbanej i reprezentatywnej kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie zna...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (73 zł/m2)

3
-
41 m2
1935
15602414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22231338 15602414 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 31,5m2 która znajduje się na 5 piętrze w wysokim bloku w sąsiedztwie nowej galerii Ozimska Park. Lokal składa się z salonu, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki z ...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31.5 m2
-
15553865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 21060008 15553865 Luksusowy apartament z widokiem na pola Wilanowskie – wyjątkowy komfort i prestiż Agencja Prestige Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronny, elegancki apartament o powierzchni 168 m², położony na 6. piętrze prestiżowego budynku, z zapiera...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (89 zł/m2)

5
2
168 m2
2010
15640955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23071083 15640955 Prezentujemy do wynajmu M-4 po generalnym remoncie. Wysoki blok, 4 piętro, przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2. Mieszkanie znajduje się na ul. Radomskiej w Zagórzu na spokojnym osiedlu. Składa się z salonu z balkonem, dw&amp...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15640881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23070444 15640881 Na wynajem przestronne mieszkanie 97 m² z dużym tarasem!Szukasz idealnego miejsca do życia? Oferujemy na wynajem piękne mieszkanie o powierzchni 97 m², usytuowane na ostatnim, 5. piętrze w nowoczesnym budynku, przy Al. KENSzczegóły oferty:- Powierzch...

Warszawa (Ursynów), Aleja Komisji Edukacji Narodowej

6 900 PLN (71 zł/m2)

4
1
97 m2
2002
15578840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21734231 15578840 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia. Katowice - Ochojec ul. Prusa. Mieszkanie 50,52 składa się z: - Przedpokoju(duża szafa) - Salonu wyposażonego w klimatyzację , kanapę z funkcją spania, stół + krzesła, stolik pod rtv + wyjśc...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 300 PLN (26 zł/m2)

3
-
50 m2
-
15640297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23062726 15640297 Lokal o powierzchni 42,80 m² znajduje się w zabytkowej kamienicy i wyróżnia się wysokimi sufitami (3,50 m), co nadaje wnętrzom przestronności i charakteru. Mieszkanie składa się z: oddzielnej kuchni, przestronnego gabinetu sypialni, jasnego pokoju d...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
42.8 m2
-
15634595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tanio/3 Pokoje/48m2/Metro Bródno 22922687 15634595 TYLKO W INVESTORiUSZapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00Tel. 537 338 914Szczegóły oferty:- Cena: 2 100zł- Czynsz: 680zł- Kaucja: 2 000zł- Metraż 48m2- Piętro 512- Status Mieszkania: W trakcie sprzątania - Typ Budynku: Blok z 1974r- Mieszkanie ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (44 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15639666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23046697 15639666 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie z 2017 roku na zamkniętym osiedlu. Do wynajęcia od 1 maja! LOKALIZACJA: Mieszkanie położone w bliskiej odległości od Ronda Matecznego, na parterze nowego budynku. Prestiżowa lokalizacja umożli...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
-
40 m2
2017