• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 137

13834445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2138858 13834445 PREMIUM ESTATES prezentuje nowoczesne studio z oddzielną kuchnią, balkonem miejscem postojowym w garażu podziemnym inwestycji przy ulicy Zabłocie. Do wynajęcia od 1 maja. Nie ma możliwości mieszkania z kotem. Możliwość mieszkania z małym psem. Not ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15067152 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 8771403 15067152 PREMIUM ESTATES prezentuje do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji „Wiślane Tarasy” przy ul. Grzegórzeckiej. Do wynajęcia od 1 maja! Nie ma możliwości mieszkania ze zwierzętami. Apartment is not pet friendly....

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
14998730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 6526394 14998730 WŁAŚCICIEL prezentuje czteropokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Bieżanów Prokocim, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zapraszam! Bez pośredników, bez prowizji! Do wynajęcia od 1 czerwca! MIESZKANIE ZOSTANIE DOMEBLOWANE WEDŁUG PREFERENCJI NAJEMCY! ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (49 zł/m2)

4
-
72 m2
2022
15630832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22859467 15630832 Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m16m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, okna PCV, na podłodze parkiet. Mieszkani...

Toruń (Os. koniuchy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15637783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22994178 15637783 Jeżeli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, skorzystaj z oferty OSA Nieruchomości!NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD NAJEMCY!Prezentujemy ofertę najmu 3-pokojowego mieszkania o pow. 57,16 m2 położonego na Osiedlu Ols...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 300 PLN (40 zł/m2)

3
1
57.16 m2
2011
15483358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browar Gdański Prestiżowy Apartament+Parking 19565099 15483358 WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE MIESZKANIE  POŁOŻONE W NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANYM MIEJSCU W GDAŃKU! LOKALIZACJA:Osiedle Browar Gdański jest to prestiżowa lokalizacja w centrum Wrzeszcza. Szczególnego charakteru tej lokalizacji nadaje bliskość zabudowy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (65 zł/m2)

2
1
52 m2
2016
15637009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22976570 15637009 KOMFORTOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA – WRZEŚNIA, UL. PILSKA! OSA Nieruchomości prezentuje ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania położonego we Wrześni przy ul. Pilskiej. W PEŁNI UMEBLOWANE, urządzone ze smakiem i dbałością o każdy detal! Przemyślany u...

Września, Pilska

1 700 PLN (45 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15499511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19918977 15499511 Oferujemy Państwu przytulne , w pełni wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-petrowym bloku z windą , co zapewnia komfortowy dostęp i piękny widok na okolicę. W skład mieszkania wchodzi...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

1 700 PLN (44 zł/m2)

2
1
38.9 m2
-
15471534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie na wynajem 19311022 15471534 Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim.ATUTY:Nowoczesne i kameralne osiedleMieszkanie w wysokim standardzieDuży słoneczny balkonCichobieżne windy do poziomu hali garażowejJedno miejsce parkingowe naziemneKom. lok...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15354241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16650562 15354241 Oferta dotyczy wynajmu mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48,17m2 usytuowanego na 4 piętrze bloku przy ul. 11 listopada 17.Mieszkanie zadbane, czyste , gotowe do meblowania .-2 zamknięte pokoje -duży pokój z aneksem kuchennym -łazienka z Wc.-balk...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 950 PLN (40 zł/m2)

3
1
48.17 m2
1980
15613486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22476848 15613486 Przedstawiam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30 m.kw. zlokalizowane w ścisłym centrum Siedlec przy ul. Asłanowicza w bloku z 2024 r.Lokal mieszkalny wykończony w 2025 roku - nigdy nie zamieszkały. Nowe umeblowanie oraz całe ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
2024
15626359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22741468 15626359 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego, elegancko urządzonego mieszkania w prestiżowej lokalizacji – przy ulicy Kościuszki 92, w nowoczesnym apartamentowcu z 2014 roku....

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (42 zł/m2)

2
-
55.37 m2
2014