• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 138

15480049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19497781 15480049 Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane z balkonem.  Nowoczesny styl, pachnące. Mieszkanie w bliskiej odległości uczelni, dskonale skomunikowane z Centrum. Tranwaj, autobus zaledwie w 4 minuty. W okolicy dużo zi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
49 m2
1996
15613425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OKAZJA 2-pokojowe 45 m2 Podgórze - pl. Boh.Getta bezczynszowo 22474818 15613425 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia mieszkanie składające się z 2 pokoi i osobnej kuchni, łazienki razem z w.c., oraz przestronnego holu. Powierzchnia ok 45 mkw. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, dwupiętrowej kamienicy przy ul. Kącikplac Boh...

Kraków (Kraków-Podgórze), pl. Plac Bohaterów Getta

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15613312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OKAZJA garsoniera 25 m2 CENTRUM tylko 1300 zł bezczynszowo 22473118 15613312 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI • Do wynajęcia garsoniera o powierzchni około 25m2. w kamienicy przy ulicy Gertrudy. Mieszkanie znajduje sie na parterze. Składa się z pokoju z dużym oknem, ładnie zabudowanej kuchni i łazienki z WC (kabina prysznicowa). ...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. św. Gertrudy

1 300 PLN (52 zł/m2)

1
1
25 m2
1930
15256966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13998345 15256966 Słoneczne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie. Składające się z dwóch pokoi, pięknej kuchni. Słoneczne mieszkanie z jasnymi roletkami w oknach. Kuchnia wyposażona w stolik z krzesłami, by móc przy oknie spożyć posiłek. Kuchnia duża praktycznie ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
1
54 m2
1980
15230239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13329409 15230239 Trzy pokoje z częściowym wyposażeniem. Kuchnia, łazienka z wanną i pralką.Zapraszam. Trzy pokoje z częściowym wyposażeniem. Kuchnia, łazienka z wanną i pralką.Mieszkanie doskonale skomunikowane z Centrum. Doskonałe zarówno dla rodziny, jak i studentó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
1
57 m2
1974
15014978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 6875672 15014978 Zapraszam na prezentację segmentu dwupoziomowego, możliwość wynajęcia dołu lub góry lub całości. Nieruchomość położona wśród nowej zabudowy segmentów. Ogrzewanie podłogowe jest dodatkowym atutem. Okolica spokojna, rozwijająca się infrastruktura. W bl...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 250 PLN (41 zł/m2)

5
2
55 m2
2019
15192814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12175314 15192814 Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku bez windy. Widne, czyste, słoneczne, wyposażone w sprzęty Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku bez windy. Widne, czyste, słoneczne, wyposażone w sprzęty rtv i agd. Kanapy, narożniki w pokoju dziennym n...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 900 PLN (76 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
14960424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5602363 14960424 Trzy pokoje z łazienką, na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym z niezależnym wejściem. Trzy pokoje z łazienką, na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym z niezależnym wejściem.Działka ogrodzona. Internet-światłowód. Ogrzewanie gazowe, panele fot...

Cząstków Polski (Mazowieckie, gm. Czosnów)

3 500 PLN (32 zł/m2)

3
1
110 m2
2010
14640249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Masz nieruchomość ? , oddaj je w zarządzanie 154190 14640249 Chcesz wynająć mieszkania? Oddaj to w nasze ręceZapraszamy właścicieli nieruchomości położonych w Trójmieście do współpracy w zakresie zarządzania wynajmem mieszkania.Pomagamy właścicielom nieruchomości w szybkim znalezieniu dobrych, wypłacalnych naj...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

550 PLN (11 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15579392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21745200 15579392 Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Wilanowie w Warszawie.Na lokal o o powierzchni 55 m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym,- sypialnia,- łazienka z wanną,- hol.Klimatyzacja, umeblowane.Do mieszkania przynależy balkon, miejsce w gar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (71 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15460439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19058388 15460439 Spokojne i ciche miejsce. Nowoczesny, zupełnie nowy blok. Winda, inteligentny dom, wideodomofon itp. Doskonale położone : szybki dojazd do Centrum, blisko kompleksu handlowego, blisko lasu. Pokój duży z aneksem kuchennym i panoramicznym oknem na duży...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15206570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12594323 15206570 LOKALIZACJA: Moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, Basen Jachtowy oraz Bulwar Nadmorski - miejsca, gdzie z da...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
79 m2
-