• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 138

15568560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21527123 15568560 Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, w samym centrum Kaźmierza. Na wynajem oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym w sercu Kaźmierza.  To lokal o powierzchni użytko...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15568554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21527122 15568554 Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, w samym centrum Kaźmierza. Na wynajem oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym w sercu Kaźmierza.  To lokal o powierzchni użytko...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15568523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21526352 15568523 Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, w samym centrum Kaźmierza. Na wynajem oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym w sercu Kaźmierza.  To lokal o powierzchni użytko...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2024
15568519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21526351 15568519 Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, w samym centrum Kaźmierza. Na wynajem oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym w sercu Kaźmierza.  To lokal o powierzchni użytko...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41.2 m2
2024
15570882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21556414 15570882 KOLOSEUM POLECA! Opis mieszkania:Wyjątkowe, 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46,57 m2, znajdujące się na 3 - piętrze bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w cichej, dobrze położonej okolicy. Wokół bloku znajdują się liczne miejsca pa...

Warszawa (Bemowo), Obrońców Tobruku

3 200 PLN (69 zł/m2)

2
1
46.57 m2
2003
15567820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21502789 15567820 Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe położone w dzielnicy Kraków-ŁagiewnikiMieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Projektowane było z dbałością o każdy szczegół.Układ mieszkania: -P...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (77 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15566877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21485745 15566877 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Na Błonie, Bronowice Oferujemy na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m² , zlokalizowane w dzielnicy Bronowice, na osiedlu Widok. Mieszkanie znajduje się...

Kraków (Bronowice), Na Błonie

3 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
66 m2
1990
15565082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NAJEM KRÓTKO I DŁUGO TERMINOWY !!! ŚCISŁE CENTRUM !!! 21447509 15565082 Na wynajem nowoczesne 1,2 i 3 pokojowe lokale mieszkalne o powierzchni 32 - 60m2 zlokalizowane w nowoczesnej kamienicy w Centrum Tarnowa w rejonie ul. Goldhammera. Lokale umeblowane, wykończone z materiałów wysokiej jakości. Kuchnia na wymiar w zabu...

Tarnów, ul. Eljasza Goldhammera

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15550500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20967575 15550500 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą wynajmu nieruchomości o powierzchni 75m2 położonej przy ulicy Płaszowskiej w Krakowie.Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa, na ulicy Płaszowskiej. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (56 zł/m2)

3
1
75 m2
2005
15563214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21391885 15563214 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania blisko centrum Gliwic!Powierzchnia nieruchomości wynosi 33,6m2. Na powierzchnie użytkową składają się: salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój oraz łazienka.Mieszkanie położone jest...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (48 zł/m2)

2
1
33.6 m2
-
15561320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21347388 15561320 Na wynajem 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Oboźnej w dzielnicy Krowodrza.LOKALIZACJA:Oferowane mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z windą i ochroną. W bliskiej odległości od centrum miasta (około 2 km do Centrum). W pobliżu znajduje się przy...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (56 zł/m2)

1
1
39 m2
2000
15552070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21005707 15552070 Mam przyjemność zaprezentować państwu 2 poziomowe mieszkanie na ul. Salwatorskiej o powierzchni 70m2. To doskonały wybór dla każdego, kto pragnie cieszyć się życiem w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w se...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (56 zł/m2)

3
2
70 m2
2000