• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 138

15560391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21325049 15560391 TYLKO U NAS !Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Pilotów w dzielnicy Olsza.LOKALIZACJAPrądnik CzerwonyOlsza na granicy której znajduje się nieruchomość to doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, zapewniająca szybkie połącz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (40 zł/m2)

4
2
101 m2
2005
15559704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21293618 15559704 NOWA OFERTA - MIESZKANIE 2 POKOJOWE ------------------------------- MIESZKANIE WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE. Powierzchnia 48 m2, dwupokojowe, budynek w ścisłym centrum miasta, przy rondzie. ------------------------------- Mieszkanie składa się z: pokoju ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 800 PLN (38 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15521258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne 2 pokojowe mieszkania z miejscem postojowym 20416839 15521258 Dwu pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Wigilijnej. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta.Mieszkanie położone na trzecim piętrze.Blok wyposażony w windę cichobieżną. Istnieje możliwość umeblo...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 800 PLN (49 zł/m2)

2
1
57 m2
2003
15520789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20391636 15520789 Union House ma przyjemność Państwu zaprezentować nieruchomość położoną w bardzo uroczej i klimatycznej dzielnicy Kazimierz.Lokalizacja:Ten niepowtarzalny apartament znajduje się w kamienicy wybudowanej w latach 30, natomiast budynek...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2020
15550591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20967659 15550591 Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42m2 w dzielnicy Bieńczyce w KrakowieLokalizacja:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Bieńczyce, na osiedlu Na Lotnisku w Krakowie. To doskonała lokalizacja dla osób ceniąc...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
1967
15520791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20391633 15520791 Do wynajęcia przestronny 3 pokojowy apartament z tarasem położony w prestiżowej inwestycji Miodowa 33 w dzielnicy Kazimierz.LOKALIZACJA:Kazimierz jest to jedna z najbardziej prestiżowych, zabytkowych i tętniących życiem dzielnic Krakowa. W niedalekie...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 000 PLN (85 zł/m2)

3
2
106 m2
2012
15550136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Brzesko !!! Na wynajem mieszkanie z garażem !!! nowe osiedle !!! 20957953 15550136 REZERWACJA !!!Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 27 m2 m2 zlokalizowana na nowym osiedlu w Brzesku przy ul. Błekitnej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z windą. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń, a skła...

Brzesko, ul. Błękitna

1 600 PLN (59 zł/m2)

2
1
27 m2
-
15540010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20827392 15540010 Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od Mosiny?OSA Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 53,85 m2, położonego na drugim piętrze bloku w w miejscowości Żabinko, zaledwie 5,5 km od centrum Mosiny.Prezento...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

900 PLN (17 zł/m2)

3
1
53.85 m2
-
14831178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 114608 14831178 Do wynajęcia na rok lub dłużej, dostępne od 15 września. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze, tuż przy kołobrzeskiej Starówce! Bardzo solidne wykończenia i przemyślane rozwiązania zaprojektowane przez architekta wnętr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
-
47 m2
1960
13762847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupoziomowe 2-pok.mieszkanie w Sopocie 2066193 13762847 Komfortowe, dwupoziomowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Sopocie na ul.Malczewskiego o powierzchni 60m2.Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym i zamkniętym osiedlu z 2004r.Na poziomie pierwszym znajduję się: salon, kuchnia z oknem, toaleta i przedpok...

Sopot, Jacka Malczewskiego

3 400 PLN (57 zł/m2)

2
1
60 m2
2004
15522086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20434112 15522086 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!Kawalerka o pow. 29,6 m2 położona na 2 piętrze w bloku przy ul. Sowinieckiej 46A w Mosinie.Prezentowana nieruchomość składa się z:- pokoju (z rozkładaną sofą, komodą, ła...

Mosina, Sowiniecka

1 300 PLN (44 zł/m2)

1
1
29.6 m2
1975
14492419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2798085 14492419 Mieszkanie trzypokojowe o pow 148 m 2, kuchnia widna, dwie łazienki, jedna toaleta, kominek, deska na na podłodze. Penthause , są trzy tarasy.Do mieszkania wjeżdżamy windą. Jest parking strzeżony obok na samochódPrezentowane przez Bracia Strzelczyk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (81 zł/m2)

3
2
148 m2
2006