• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 136

15484971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19600665 15484971 Kupujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 55,5 m2 (Osiedle 6. Dzielnica , Nowa Sól, ul. Konstruktorów). Wykończone i urządzone w wysokim standardzie, zaprojektowane indywidualnie przez renomowanych projektantów wnęt...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

4 000 PLN (73 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15177810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11783413 15177810 Kontakt telefoniczny: 601751673Wrocławska Starówka, do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie na ulicy Odrzańskiej, 67 m2. Piętro 3, umeblowane kuchnia, komplet mebli, lodówka, pralka, kuchenka indukcja, piekarnik el., łazienka (wanna-prysznic). O...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
-
67 m2
1945
15436098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18504707 15436098 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od 15 września 2024 r. ustawny , przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w jednym z niskich bloków znajdujących się na Osiedlu im. Armii Krajowej (tzw. Stary ZWM). Oferowany do najęcia l...

Opole (Zwm) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (32 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15451581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18863992 15451581 Klimatyczne mieszkanie do wynajęcia na zielonej i spokojnej Saskiej Kępie z pięknym widokiem na panoramę miasta.Wyjątkowe mieszkanie dla wymagającego Klienta - w nowoczesnym apartamentowcu z eleganckim lobby.Wyjątkowo przestronny (ponad 40. m2) salon...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (49 zł/m2)

2
1
61 m2
2005
15376869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokojowe mieszkanie na Wilanowie 17151167 15376869 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Wilanowie, al.Rzeczypospolitej. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 60 m2 i znajduje się na 2 piętrze.  Nowoczesny i elegancki apartamentowiec został...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (78 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15377406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje , Złota 44 , 42 piętro 17176503 15377406 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego dwupokojowego apartamentu 65 m2 , usytuowanego na 42. piętrze prestiżowego wieżowca Złota 44 z zapierającym dech w piersiach widokiem na bliską Wola. Ten elegancki apartament oferuje przestronną otwartą kuchnię połą...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 PLN (354 zł/m2)

2
1
65 m2
2007
15440376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18600535 15440376 Rezerwacja MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ !Polecam na wynajem przytulne, przestronne mieszkanie w super lokalizacji!Idealne dla 1 osoby, pary lub studentówŚwietna komunikacja z Centrum miasta! W pobliżu są sklepy Biedronki, tereny spa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (56 zł/m2)

1
-
37.6 m2
2007
15455832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18977747 15455832 Dwupokojowe mieszkanie , 48m2 .Dwa pokoje - sypialnia 11m2,drugi pokój 23m2.Kuchnia ok. 5m2. ze stołem do jedzenia .Łazienka 3,5m2.Duży zabudowany balkon.Mieszkanie usytuowane przy Trasie Łazienkowskiej przy ul.Polnej, ale od strony podwórka przez c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (104 zł/m2)

2
-
48 m2
1960
15441652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18636948 15441652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Naramowickiej na poznańskich Winogradach. OPIS:Nieruchomość o powierzchni 44,1m2 znajduje się na VI piętrze w VI-piętrowym apartamentowcu wybudowanym przez ceni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (54 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2009
15392047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 17526060 15392047 Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny usytuowany na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Lokal, o powierzchni ok 240m2 składa się z 6 pokoi, 2 kuchni,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

16 800 PLN (70 zł/m2)

6
2
240 m2
1900
15391997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17524974 15391997 Oferujemy do wynajęcia 2 lokale mieszkalne usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Każdy z lokali, o powierzchni ok 120m2 składa się z 3 pokoi...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (70 zł/m2)

3
2
120 m2
1900
15398427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie na Woli 17652364 15398427 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul.Jana Kazimierza. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 47 m2 i znajduje się na 3 piętrze. Składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni i dwóch n...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 PLN (90 zł/m2)

2
-
47 m2
-