• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 139

15392047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 17526060 15392047 Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny usytuowany na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Lokal, o powierzchni ok 240m2 składa się z 6 pokoi, 2 kuchni,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

16 800 PLN (70 zł/m2)

6
2
240 m2
1900
15391997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17524974 15391997 Oferujemy do wynajęcia 2 lokale mieszkalne usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Każdy z lokali, o powierzchni ok 120m2 składa się z 3 pokoi...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (70 zł/m2)

3
2
120 m2
1900
15398427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie na Woli 17652364 15398427 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul.Jana Kazimierza. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 47 m2 i znajduje się na 3 piętrze. Składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni i dwóch n...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 PLN (90 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15397183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowy apartament na Pradze-Południe 17621174 15397183 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Praga-Południe, ul.Drwęcka. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 45m2 i znajduje się na 2 piętrze. Składa się z - aneksu kuchennego w zabudowie ze spr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (96 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15392178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie 17529171 15392178 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy Polach Mokotowskich. Salon od strony południowej, z widokiem na zielone patio, duży balkon. Sypialnia od strony północnej z widokiem na Pola Mokotowskie, przy syp...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
76 m2
-
15394783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie | 61м2 17582223 15394783 Mamy przyjemność zaprezentować państwu do wynajęcia od czerwca 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Puławska, kompletnie umeblowane po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi, jasne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15382088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwopokojowe mieszkanie blisko metra z balkonem 17294084 15382088 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Starym Żoliborzu ul.Słowackiego 38. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 40 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, w tym salonu poł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (105 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15417217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18066717 15417217 Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z 2012r o pow. 110 m2 usytuowane na II piętrze w centrum Dzierżoniowa . Lokal składa się z 3 pokoi , kuchni ,łazienki , przedpokoju . ...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

3 300 PLN (30 zł/m2)

3
-
110 m2
2012
15394215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupokojowe mieszkanie 10 piętro 17568238 15394215 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Bukowińska 12. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 45 m2 i znajduje się na 2 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, w tym salonu połączone...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15381007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokojowe mieszkaniebiuro, Śródmieście 17271028 15381007 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu, ul. Pokorna. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 88 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Przestronny apartament składa się z salonu (23,5 m2),...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (85 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15432285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18420072 15432285 Mam przyjemność przedstawić komfortowy, 3 pokojowy apartament na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu Piernikowym! Budynek z cegły, winda. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na bardzo duży, narożny balkon, sypialnia, pokój ...

Toruń (Przedmieście Jakubskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15391492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokojowe mieszkanie przy metrze Imielin 17517093 15391492 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursynowie, ul. Hawajska 4. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 48 m2 i znajduje się na 9 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, w tym salonu połączonego ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (83 zł/m2)

3
1
48 m2
-