• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 138

15376488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie Ursynów | 45m2 17146312 15376488 Wynajmę nowocześnie wykończone mieszkanie na osiedlu ECHO Rytm Kabaty, idealne dla osób ceniących komfort i bliskość natury, a jednocześnie dostęp do miejskiej infrastruktury.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się zaledwie 100 metrów od stacji metra Kab...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15376264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17134656 15376264 Mieszkanie dla singla lub pary, open space.Bardzo elegancki i oryginalny apartament zaprojektowany przez architekta, w Miasteczku Wilanów, ul. BranickiegoCałkowicie umeblowany i wyposażony dla przyszłego najemcy. Odnowiony, czyściutki do objęcia od r...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
70 m2
2015
15375284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17101855 15375284 Centrum, Powiśle, do wynajmu komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w pełni umeblowane.Zamknięte, strzeżone osiedle blisko metra Kopernik, w pobliżu parki, dużo zieleni, ścieżki rowerowe.Do dyspozycji:- salon z balkonem z dużą szafą, duży narożnik, ława, t...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (108 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15397100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17619266 15397100 Nowe mieszkanie w nowym budynku na początku Marek tuż za granicą Targówka i Białołęki blisko Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego centralnej arterii Marek.Mieszkanie 2 pokojowe (sypialnia i salon) z aneksem kuchennym, dużym balkonem, łazienką (z oknem),...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15398047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17644882 15398047 Apartament położony w dobrej lokalizacji ,świetny dojazd do Centrum, Wokół dobra infrastruktura markety, sklepy, fitness, alon 23 m2, sypialnia 11 m2, kuchnia 10m2, taras 11m2. Przedpokój, kuchnia i łazienka w pełni wyposażone. Pokoje części...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (52 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15387549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 17414215 15387549 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursynowie, ul. Jerzego Iwanowa-Shajnowiecza. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 73 m2 i znajduje się na 4 piętrze. Składa się z trzech pokoi, w tym ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15397695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w Centrum Warszawy 17631975 15397695 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w Śródmieściu.LOKALIZACJANieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, z innymi częściami miasta. W niedalekiej odległości znajduje się stacja metra Centrum, oraz duża ilość przystanków autobusowych o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (150 zł/m2)

1
-
30 m2
1954
15089294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 9481877 15089294 Nova Capital ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37 m2 w doskonałej lokalizacji w inwestycji Piastowska Residence w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym osiedlu w dz...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (78 zł/m2)

2
-
37 m2
2021
14896283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 4181525 14896283 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 29m2 w Krakowie. LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji ''Apartamenty GO'' w centrum Krakowa, 7 minut spacerem do Dworca Głównego i Ga...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (97 zł/m2)

1
-
29 m2
2018
15391093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 17506696 15391093 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m2 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie, przy ul. Rymarska.W bardzo bliskiej odległości U...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15041961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 7811708 15041961 [Oferta na wyłączność]Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 77,53 m2 w kameralnej inwestycji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Prądnik Biały, w Krakowie przy u...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 650 PLN (60 zł/m2)

3
1
77.53 m2
2015
15138097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10727607 15138097 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podwórze w Krakowie przy ulicy Klimeckiego, w nowoczesnej zabudowie.W bliskiej odle...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 450 PLN (78 zł/m2)

2
1
44 m2
2022