• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 138

15387219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17400597 15387219 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 33 m2 w doskonałej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na nowym osiedlu Nowa 5 Dzielnica w dzielnicy Krowodrza w Krakowie, p...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (88 zł/m2)

2
1
33 m2
2021
15394883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17584042 15394883 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 43 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki, przy ulicy Stanisława Lema, tuż przy Tauron Arenie. W bliskiej odległoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15392315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 17536065 15392315 --- Oferta tylko w naszej agencji ---Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 29,75 m2 w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w ekskluzywnej inwestycji Steam Park z 2020 roku, przy ulicy Rakowic...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (111 zł/m2)

1
1
29.75 m2
2020
15394847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17583357 15394847 NOWE APARTAMENTY do wynajęcia na nowym osiedlu „Parkowe Wzgórze” w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów do wynajęcia, które pochodzą z zasobów fi...

Gorzów Wielkopolski (Śródmieście) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

2 100 PLN (64 zł/m2)

2
1
32.62 m2
2023
15377564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17185764 15377564 NOWE APARTAMENTY do wynajęcia na nowym osiedlu „Parkowe Wzgórze” w centrum miasta.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów do wynajęcia, które pochodzą z zasobów fir...

2 300 PLN (65 zł/m2)

2
1
35.2 m2
2023
15376390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17142836 15376390 NOWE APARTAMENTY do wynajęcia na nowym osiedlu „Parkowe Wzgórze” w centrum miasta.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów do wynajęcia, które pochodzą z zasobów fir...

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
37.97 m2
2023
15381437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17275355 15381437 NOWE APARTAMENTY do wynajęcia na nowym osiedlu „Parkowe Wzgórze” w centrum miasta.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów do wynajęcia, które pochodzą z zasobów fir...

2 300 PLN (67 zł/m2)

2
1
34.47 m2
2023
15386647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17393235 15386647 NOWE APARTAMENTY do wynajęcia na nowym osiedlu „Parkowe Wzgórze” w centrum miasta.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów do wynajęcia, które pochodzą z zasobów fir...

2 800 PLN (66 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2023
15390843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17502683 15390843 NOWE APARTAMENTY do wynajęcia na nowym osiedlu „Parkowe Wzgórze” w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów do wynajęcia, które pochodzą z zasobów fi...

2 300 PLN (67 zł/m2)

2
1
34.47 m2
2023
15394784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17582221 15394784 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 48 m2 na osiedlu Wizjonerów w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Jest to nowo powstałe osiedle na ul...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (67 zł/m2)

3
1
48 m2
2017
15394639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17579712 15394639 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46 m2 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w na Podgórzu, przy ul. Myśliwskiej.Spacerem nad jezioro Bagry w zaledwie kilkanaście mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (70 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15394087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 17567213 15394087 Polski, English, Українська.Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 100m2.LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w świetnej lokalizacji, dzielnicy Stare-Miasto, w Krakowie przy ulicy Rakowickiej.W bardzo bliski...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 300 PLN (83 zł/m2)

4
1
100 m2
2015